reklama

Grzywna i odwołanie

Garwolin, Żelechów

Milena Celińska 2021-11-12 09:23:14 liczba odsłon: 3949
Google Street View

Google Street View

Burmistrz najechał na stopę dziewczynki? Sąd w Garwolinie wydał wyrok.

reklama

Burmistrz Żelechowa Łukasz Bogusz został skazany przez sąd. Wyrok jest nieprawomocny. Burmistrz nie chce komentować wyroku. Wobec naszej redakcji zachował się dosyć niestosownie...

(...)

W połowie października Sąd Rejonowy w Garwolinie w postępowaniu nakazowym (posiedzenie bez udziału stron) uznał, że burmistrz Żelechowa jest winny temu, iż wyjeżdżając z posesji na drogę publiczną nie ustąpił pierwszeństwa nieletniej pieszej, która znajdowała się na chodniku, w wyniku czego najechał na stopę dziewczynki, czym spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

(...)

Jak do sprawy odnosi się sam burmistrz? Chciałam zapytać go o komentarz, ale nie odbierał telefonu. Wysłałam SMS z prośbą o kontakt. Tego samego dnia przed północą Łukasz Bogusz odpisał: „Dobry wieczór. W jakim celu ten kontakt? Sensacji TVNu? Zastanówcie się Państwo w redakcji, czy warto iść tą drogą, czy może lepiej drogą reklam i ogłoszeń z mojej gminy...?”.

(...)

Zostało Ci do przeczytania 77% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 45/2021:

Komentarze (6)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.