reklama

Marcin Mroczek prosi o wsparcie dla Pogoni

Siedlce

Edyta Zdunek 2021-11-07 10:42:18 liczba odsłon: 9564
Marcin Mroczek (kadr z Instagramu)

Marcin Mroczek (kadr z Instagramu)

Aktor Marcin Mroczek zaapelował na swoim Instagramie o wsparcie dla siedleckiej drużyny MKP Pogoń Siedlce.

reklama

- Urodziłem się w Siedlcach i tam są moje korzenie. Zwracam się do Was o wsparcie i rartunek dla siedleckiej Pogoni, w której jako młody chłopak także grałem. Pogoń ma ogromne problemy finansowe. Trwa zbkórka środków , która ma przede wszystkim pomóc przetrwać Akademii Piłkarskiej, działającej przy klubie,  w której grają młodzi ludzi i tam realizują swoje pasje - mówi aktor. -  Mój apel jest po to, by takie obiekty, jakie mamy w Siedlcach nie stały puste, by młodzież pod okiem profesjonalnych trenerów  mogła spełaniać swoje marzenia. Wszystkich, którym nie jest obojętny los Pogoni proszę o wsparcie. Siedlczanie zorgnizujmy się i uratujmy Pogoń Siedlce - apeluje Marcin Mroczek. (obejrzyj nagranie)

Przypomnijmy, zbiórka została założona przez kibiców Pogoni Siedlce. Celem jest uzbieranie 800 tysięcy złotych. Ta kwota, jak czytamy na stronie zrzutka.pl, pozwoli klubowi na przetrwanie i wejście na nowe tory od stycznia 2022 roku. Akcji zbiórki towarzyszy głęboki plan reformy finansowej, który pozwoli na redukcję kosztów.

Komentarze (57)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

Czytaj także

reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.