Mirosław Buczek 2021-10-14 21:37:46 liczba odsłon: 12800

Zakończył się mecz I ligi siatkówki mężczyzn: KPS Siedlce - Legia Warszawa.

KPS SIEDLCE - LEGIA WARSZAWA

3 : 2

(24 : 26, 25 : 22, 25 : 16, 14 : 25, 15 : 9)

W pierwszym secie siedlczanie prowadzili 24 : 21, by przegrać 24 : 26. W drugiej odsłonie powtórzył się wynik 24 : 21 dla KPS,  ale tym razem gospodarze nie dali wydrzeć sobie wygranej, zwyciężając 25 : 22. W trzeciej tylko początek był wyrównany. Od wyniku 3 : 3 KPS konsekwentnie powiększał przewagę i wygrał 25 : 16. W czwartej partii spotkania role diametralnie się odwróciły.  Pod siatką niepodzielnie rządziła Legia, a wynik 14 : 25 był odzwierciedleniem jednostronnego widowiska. W piątym secie KPS po raz kolejny pokazał, że jest mistrzem tie-breaków. Mimo że pierwszy punkt w tej części rywlizacji zdobyli goście, to podopieczni Mateusza Grabdy szybko odzyskali animusz, obejmując prowadzenie 5 : 2. Legioniści odrobili część strat, ale od wyniku 6 : 5 KPS panował nad sytuacją.