Mirosław Buczek 2021-10-09 14:56:08 liczba odsłon: 2447

Zakończył się mecz eWinner 2. ligi piłki nożnej: Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce.

BRAMKI: Sowiński 29, Michalski 39, Łabojko 53, Randak 80, Kosei Iwao 87

Żółte kartki: Brito, Babiarz - Preuss. Czerwona kartka: Górski w 12 min.

NAJCIEKAWSZE SYTUACJE

Koniec meczu

90 + 2 min - żółtą kartką ukarany Preuss

87 min - po kontrze gospodarzy  KOSEI IWAO nie ma problemów z umieszczeniem piłki w pustej bramce; to już klęska

80 min -nie udało się jednk gościom uniknąć straty czwartego gola, po przypdkowej akcji na listę strzelców wpisuje się  MIKOŁAJ RANDAK

75 min - zawodnicy obydwu drużyn nie kwapią się do forsowania tempa; jedni są zdowoleni z wyniku, drudzy nie chcieliby przegrać jeszcze wyżej

71 min - zmiana w Pogoni: Trochim wchodzi za Przybeckiego

70 min - zmiana w Wigrach: Randak wchodzi za Babiarza

69 min - żółtą kartkę otrzymuje Babiarz

60 min - zmiany w Wigrach: Zaborski wchodzi za Sowińskiego,  Kosei Iwao za Joao Augusto, a Bartczak za Mularczyka

59 min - zmiana w Pogoni: Preuss wchodzi za Misiaka

53 min - po centrze Michalskiego MIKOŁAJ ŁABOJKO podwyższa prowadzenie Wigier, Pogoń na kolanach

51 min - goście marnują okazję do strzelenia kontaktowego gola, Zoch łapie piłkę po strzale Wichtowskiego z "jedenastki"

50 min - rzut karny dla Pogoni

46 min -zmiany w Pogoni i Wigrach: Rymek wchodzi za Kozłowskiego, a Bogusławski za Brito

Koniec pierwszej połowy

39 min - KACPER MICHALSKI przypieczętowuje okres dominacji Wigier zdobyciem drugiego gola

34 min - Gojko podaje do Joao Augusto, ten strzela tuż obok słupka

31 min - żółtą kartką ukarany Brito

30 min - tylko Misztalowi zawdzięczają przyjezdni, że po strzale Gojki z 12 metrów nie stracili drugiej bramki

29 min - po zagraniu z prawego skrzydła MATEUSZ SOWIŃSKI piętką zdobywa prowadzenie dla gospodrzy

18 min - piłka ląduje w siedleckiej bramce, na szczęście jeden z graczy gospodrzy był na pozycji spalonej

16 min - Gojko podaje wzdłuż pola karnego, pewnie interweniuje Misztal

12 min - czerwoną kartką ukarany Górski z Pogoni, goście grają w osłabieniu

10 min - Przybecki centruje, piłka w rękach Zocha

2 min-  Przybecki strzela z kilkunastu metrów, piłka przelatuje tuż obok bramki

WIGRY: Zoch - Michalski, Ozga, Lewandowski, Brito, Babiarz, Łabojko, Mularczyk, Gojko, Sowiński, Joao Augusto.

POGOŃ: Misztal - Misiak, Wichtowski, Majewski, Miś, Piotrowski, Tadrowski, Przybecki, Kozłowski, Wróblewski, Górski.