reklama

Renata Orłowska głosem osób niepełnosprawnych

Siedlce

Aga Król 2021-10-09 10:04:26 liczba odsłon: 1297
Renata Orłowska dostała nominację

Renata Orłowska dostała nominację

8 października Renata Orłowska została powołana na członka Krajowej Rady Konsultacyjnej Osób Niepełnosprawnych VIII kadencji.

reklama

- Czuję ogromną wdzięczność za to, że prezes Siedleckiego Stowarzyszenia Pomocy Osobom z Chorobą Alzcheimera - Maria Leszczyńska zaufała mi i zgłosiła moja kandydaturę do rady.

Wierzę, że wspólnie jesteśmy w stanie uczynić naszą, osób z niepełnosprawnościami, rzeczywistość znośniejszą, a nasze funkcjonowanie wejdzie na wyższy poziom niezależności. Dziękuję ponad 30 organizacjom, z całej Polski, które mnie poparły. Czuję tę odpowiedzialność i postaram się Was nie zawieźć – powiedziała Renata Orłowska.

Renata Orłowska od wielu lat walczy z barierami dla osób niepełnosprawnych. Na ten temat prowadzi bloga: https://zaniczka.pl/?fbclid=IwAR1EBdleIoTHznD4O5ad67Y19l2PGSc17mht-468artEO8LfoMG8pivekjs

Komentarze (4)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama
reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.