reklama

Wzajemne oskarżenia i dymisja prezesa...

Siedlce

Justyna Janusz 2021-09-23 08:36:34 liczba odsłon: 4767
Rafał Maletka fot. Aga Król

Rafał Maletka fot. Aga Król

Były sponsor siedleckiej Pogoni oskarżył prezydenta Andrzeja Sitnika i jego ludzi o działanie na niekorzyść klubu, a prezydent oskarżył zarząd Pogoni o niegospodarność.

reklama

(...)

Trzy dni po wypowiedziach prezydenta Sitnika z funkcji prezesa Pogoni zrezygnował Rafał Maletka. Oficjalnie decyzję tę motywuje dobrem klubu. Nieoficjalnie wiadomo, że kilka dni wcześniej wszyscy trenerzy Pogoni napisali do zarządu klubu pismo, w którym informują o zaległościach płacowych. Domagali się zapłaty, pod groźbą, że przestaną trenować. Władze klubu przyznają, że rzeczywiście opóźnienia w płaceniu były, ale tylko kilkudniowe.

– Nie zamierzam bawić się w politykę – mówi Rafał Maletka. – Od pierwszego do ostatniego dnia pracowałem społecznie, nie wziąłem ani złotówki. Ba! Dokładałem swoje własne pieniądze. Zależało mi na tym, żeby Pogoń się rozwijała i grała w pierwszej lidze, a nie w czwartej. Nie miałem dostępu do konta Pogoni, nie wykonywałem przelewów.

(...)

Komentarze (58)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.