reklama

Hubert Pasiak nowym wójtem gminy Zbuczyn! (nieoficjalnie)

Siedlce

Zbigniew Juśkiewicz oraz Justyna Janusz 2021-09-19 23:00:44 liczba odsłon: 15161
Hubert Pasiak

Hubert Pasiak

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Hubert Pasiak wygrał wybory na wójta gminy Zbuczyn, z dużą przewagą pokonując kandydata PiS, Andrzeja Chromińskiego.

reklama

Wakat na stanowisku wójta pojawił się po tym, jak zrezygnował z niego Tomasz Hapunowicz (PiS), który bardzo aktywnie włączył się w kampanię Andrzeja Chromińskiego.

Jak wynika z uzyskanych przez nas nieoficjalnie informacji (z godz. 22.15) wybory na funkcję wójta gminy Zbuczyn wygrał Hubert Pasiak. Miał on uzyskać 2304 głosy. Na jego kontrkandydata Andrzeja Chromińskiego głosowało natomiast 1711 wyborców. 

Jeśli chodzi o bardziej szczegółowe wyniki, to Hubert Pasiak wygrał w Zbuczynie i Krzesku, a Andrzej Chromiński w Dziewulach i wsiach w rejonie Zbuczyna. Bardzo wysoka była frekwnecja wyborcza, około 52 procent

Hubert Pasiak jest bezpartyjny, choć  jak mówił, zaraz po uzyskaniu wstępnych wyników w wyborach uzupełniających, "wiele osób usiłowało mnie wrzucić w ramiona jakiejś partii politycznej. Ja jednak zawsze podkreślam swoją bezpartyjność".

- W czasie kampanii wyraźnie czułem, że mam poparcie ze strony różnych sił politycznych, od lewa do prawa - mówi Hubert Pasiak. - I mam zamiar współpracować ze wszystkimi, którym zależy na dobru gminy. 

Komentarze (63)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.