reklama

A lampy zającom świecą...

Siedlce

Zbigniew Juśkiewicz 2021-07-26 09:15:06 liczba odsłon: 3378
rys. M. Andrzejewski

rys. M. Andrzejewski

– Panie wójcie, może to brak dobrej woli, bo nie lubi pan radnej? – zapytała Aneta Olszak.

reklama

– Wójt mówi o zrównoważonym rozwoju gminy, ale twierdzę, że nie ma czegoś takiego – zarzuciła wójtowi gminy Siedlce Henrykowi Brodowskiemu radna Aneta Olszak. – To tylko pusty slogan, który nie ma odzwierciedlenia w faktach.

Radna zaczęła wymieniać fakty, które świadczą, jej zdaniem, o dyskryminowaniu niektórych miejscowości.

– Mam na myśli proste, ale przydatne rzeczy, jak choćby oświetlenie we wsi Wołyńce. Pierwszą interpelację w tej sprawie składałam w marcu ubiegłego roku. Wskazywałam braki w oświetleniu na ulicach, o których informowali mnie mieszkańcy. Otrzymałam odpowiedź, że tylko na ulicach Platynowej i Perłowej zostaną zamontowane po jednej lampie.

Wójt odpowiedział, że na ulicy Bursztynowej nie potrzeba lamp, bo jest tam chodnik, który wtedy jeszcze nie istniał. Z kolei na odcinku ulicy Rubinowej wójt nie widział potrzeby oświetlenia, bo ponoć nie ma tam zabudowy mieszkaniowej.

Zostało Ci do przeczytania 77% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 29/2021:

Komentarze (15)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama
reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.