reklama

8-letni Jacek napisał do burmistrza

Mińsk Mazowiecki

Tomasz Markiewicz 2021-06-01 19:31:59 liczba odsłon: 3048
list 8-letniego Jacka do Burmistrza

list 8-letniego Jacka do Burmistrza

Dzieci potrafią skutecznie zawalczyć o swoje sprawy.

reklama

Dzieci potrafią skutecznie zawalczyć o swoje sprawy.

8-letni Jacek z Sulejówka napisał do burmistrza list, w którym zaproponował pewną innowację na placu zabaw w Gliniankach.

„Mój tata powiedział, że chce pan zbudować w parku wodnym plac zabaw. Bardzo chciałbym spotkać w nim moich ulubionych bohaterów: SpongeBoba, Skalmara, Patryka, i Planktona. Fajnie, jakby był też domek z ananasa. To będzie wtedy super wodny plac zabaw...” - napisał.

NA ETAPIE REKSIA I BALTAZARA GĄBKI

Burmistrz Arkadiusz Śliwa odniósł się do prośby chłopca. „Całkiem niedawno pewien młody obywatel Sulejówka zwrócił się do mnie z fantastycznym pomysłem. Jacek chce, aby nasz planowany do budowy w tym roku wodny plac zabaw w parku Glinianki posiadał bajkowego patrona - niejakiego jegomościa, co się zowie SpongeBob Kanciastoporty. Przyznam, że choć moja wiedza o bajkach skończyła się na etapie Reksia i Baltazara Gąbki, to niewątpliwie po obejrzeniu kilku odcinków tej bajki pomysł mi się bardzo spodobał” - napisał włodarz.

DELEGACJA REZOLUTNYCH 10-12-LATKÓW

Podobne prośby pojawiły się niedawno na biurku burmistrza Mrozów, Dariusza Jaszczuka. - W ostatnim czasie dzieci w towarzystwie swojego dziadka wręczyły mi pismo z prośbą o usypanie górki do zjeżdżania w zimę. W ubiegłym roku przybyła również do urzędu delegacja bardzo rezolutnych 10-12-latków z prośbą o budowę tzw. pumptracku i skateparku.

Więcej w wydaniu papierowym TS.

TOMASZ MARKIEWICZ

Komentarze (3)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

Najnowszy numer 30/2021 w sprzedaży od 2021-07-28.

reklama
reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.