reklama

Mamo, gdzie jesteś!

Siedlce

Justyna Janusz 2021-05-26 09:20:24 liczba odsłon: 12672
zdjęcie poglądowe A. Król

zdjęcie poglądowe A. Król

Czy przedszkolanki wypuściły 4-letniego chłopczyka samego z placówki?

reklama

– Mój syn stał zapłakany przy furtce. Gdybym się nie pojawiła, mógł po prostu wyjść na ulicę – twierdzi mama 4-letniego przedszkolaka.

Dyrekcja przedszkola zaprzecza temu, chociaż przyznaje, że doszło do uchybień. Sprawą zajęły się już: kuratorium oświaty, policja i rada miasta. Pani Joanna opowiada o tym, co się stało.

– Po godz. 16 przyjechałam po syna do przedszkola. Gdy parkowałam auto, zobaczyłam, że synek stoi przy furtce. Był zapłakany. Podbiegłam, a on powiedział: Już myślałem, że nigdy po mnie nie przyjdziesz! Powiedział, że pani wypuściła go z przedszkola.

Zdenerwowana mama postanowiła to wyjaśnić. W szatni była pani pełniąca funkcję pomocy nauczyciela.

Zostało Ci do przeczytania 87% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 21/2021:

Komentarze (50)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.