Pogoń zremisowała w Częstochowie

Mirosław Buczek 2021-05-08 17:20:54 liczba odsłon: 1831

Zakończył się mecz eWinner 2. ligi piłki nożnej: Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce.

SKRA   -   POGOŃ 2 : 2 (1 : 1)

BRAMKI: Wojtyra 31, 90 + 5 -  Danielewicz 25, Górski 55

NAJWAŻNIEJSZE SYTUACJE

90 + 5 min - po wrzucie z autu KAMIL WOJTYRA strzałem głową z najbliższej odległości doprowadza do wyrównania

90 + 3 min - zmiana w Pogoni: Brodziński wchodzi za Sewerzyńskiego

90 + 2 min - rzut rożny dla Skry, bramkarz gospodarzy na polu karnym Pogoni, zagrożenie oddalone

90 min - sędzia dolicza 4minimum  minuty

89 min - zmiana w Pogoni: Preuss wchodzi za Olszewskiego

85 min - szansy na kolejnego gola nie wykorzystuje Górski, strzelając głową wprost w bramkarza

83 min - zmiany w Skrze: Rogala wchodzi za Noiszewskiego, a Warnecki za Naporę

81 min - Rymek dwukrotnie przed szansą podwyższenia prowadzenia, pierwszy jego strzał broni Kos, a następny wybija jeden z obrońców

79 min - defensorzy Skry blokują strzał Przybeckiego

76 min - zmiana w Pogoni: Adamek wchodzi za Kozłowskiego

73 min - po konsultacji z sędziami bocznymi arbiter główny odwołuje swoją decyzję, robi się nerwowo

72 min - rzut karny dla gospodarzy

68 min -żółtą kartkę otrzymuje Brusiło ze Skry

68 min - Milasius uderza zza pola karnego, piłka przelatuje tuż obok słupka

65 min - po szybkiej akcji Skry Milasius strzela z 13 metrów obok bramki

62 min - zmiana w Skrze: Pietraszkiewicz wchodzi za Sadowskiego

58 min - żółtą kartkę otrzymuje Nocoń ze Skry

55 min - zmiana w Skrze: Milasius wchodzi za Niedbałę

55 min - MACIEJ GÓRSKI nie marnuje sytuacji sam na sam z bramkarzem i Pogoń znów prowadzi

47 min - Napora strzela, piłka przelatuje tuż nad poprzeczką

Koniec pierwszej połowy

42 min - akcję gospodarzy przerywa spalony Wojtyry

37 min - sędzia przerywa składną akcję gości, Baidoo na spalonym

31 min - KAMIL WOJTYRA przechwytuje podanie do Klebaniuka, mija siedleckiego bramkarza i umieszcza piłkę w siedleckiej bramce

29 min - Kozłowski strzela w okienko, znakomicie broni Kos

25 min-  KRZYSZTOF DANIELEWICZ strzela z wolnego, Kos tylko wzrokiem odprowadził piłkę lecącą do bramki

15 min - piłka po strzale Oćenaśa przelatuje tuż obok bramki Skry

11 min - Gołębiowski centrule z wolnego, Holik strzela głową, Klebaniuk pewnie broni

6 min - rywale blokują strzał z dystansu Górskiego

SKRA: Kos - Kazimierowicz, Nocoń, Brusiło, Gołębiowski, Napora, Noiszewski, Wojtyra, Niedbała, Sadowski, Holik.

POGOŃ: Klebaniuk - Kołoczek, Repka, Oćenaś, Olszewski, Danielewicz, Sewerzyński, Baidoo, Kozłowski, Przybecki, Górski.