reklama

Pisanka wielkanocna - wyniki konkursu

Siedlce, Chodów

Aga Król 2021-04-05 20:16:08 liczba odsłon: 5103

konkurs - pisanka wielkanocna

Konkurs na pisankę wielkanocną zorganizowany przez GOK Siedlce zs. w Chodowie rozstrzygnięty.

reklama

„                        

 

31 marca komisja konkursowa w składzie:

Aleksandra Rykała  - stypendystka Prezydenta Miasta Siedlce. Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Grafiki i Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Studia podyplomowe arteterapia z elementami terapii pedagogicznej na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Zajmuje się malarstwem, grafiką, rysunkiem, scenografią, projektowaniem wnętrz i animacją kultury,  Iza Kowal - malarka, plastyk, prowadzi warsztaty różnymi technikami plastycznymi,  Anna Walczewska przyznała miejsca i wyróżnienia  w konkursie: „ PISANKA WIELKANOCNA”

Kategoria przedszkola i kl.0:

I miejsce - Igor Motel - Przedszkole Nowa Wieś

II miejsce - Anna Sawicka - MP nr.15 w Siedlcach

II miejsce - Tymon Prochenka - ZO-W w Białkach

II miejsce - Ola Marciniak – ZO-W w Nowych Iganiach

II miejsce - Julia Wiatkowska - ZO-W w Strzale

II miejsce – Asia Prokurat – PP w Nowych Iganiach

III miejsce - Tymon Płatek - Akademia Młodego Człowieka

III miejsce - Franek Romaniuk - ZO-W w Strzale

III miejsce - Zuzanna Lazurek - ZO-W  w Nowych Iganiach

III miejsce  -  Juli Turska - ZO-W w Strzale

III miejsce  -  Lena Komorowska - OP w SP nr.12 w Siedlcach

III miejsce -  Igancy Stańko - OP w SP nr.12 w Siedlcach

III miejsce -  Laura Duchewicz -  PP w Nowych Iganiach

III miejsce - Jakub Prokurat - PP w Nowych Iganiach

III miejsce -  Marcelina Mackiewicz – Przedszkole w Pruszynie

III miejsce – Wiktor Grochowski

Wyróżnienia:

Basi Praska – PP w Nowej Wsi

Jakub Postek – PP w Nowej Wsi

Bartosz Stępniewksi – PP w Pruszynie

Patryk Mateuszak – MP nr.15 w Siedlcach

Szymon Rytel – PP w Nowych Iganiach

Paweł Sobiszewski – MP nr.9  w Siedlcach

Zosia Czarnocka – Przedszkole w Golicach

Adam Gmiter – PP w Nowej Wsi

Sypnik Marcelina – PP w Nowej Wsi

Alicja Radzikowska – ZO-W w Żelkowie

Eryk Wójcik – Przedszkole Nowe Iganie

Hanna Komosa – Przedszkole w Nowej Wsi

Nikodem Zdun – ZO-W w Białkach

Marcel Okniński – ZO-W w Białkach

Katarzyna Cabaj – ZO-W w Białkach

Sara Marczak – MP nr. 27 w Siedlcach

Dominik Turski – Przedszkole w Strzale

Mikołaj Jurzyk – MP nr.9 w Siedlcach

Zofia Laszuk – ZO-W w Strzale

Wojtek Kościesza – ZO-W w Strzale

Patrycja Maleszewska – Przedszkole w Nowej Wsi

Karolina Wasiak – ZO-W w Strzale

Jakub Jaszczuk – ZO-W w Strzale

Joanna Pucuk – ZO w Żelkowie

Aleksandra Chaciak – ZO-W Białkach

Alicja Chromińska – OP w SP12 w Siedlcach

Kacper Grabowski - OP w SP12 w Siedlcach

Blanka Potyra - OP w SP12 w Siedlcach

Adam Półtorzycki - OP w SP12 w Siedlcach

Marcel Karwowski - OP w SP12 w Siedlcach

Filip Wasilewski - OP w SP12 w Siedlcach

Natan Moskwiak – OP w SP12 w Siedlcach

Lena Prekurat – OP w SP12 w Siedlcach

Tobiasz Prochenka – ZO-W w Białkach

Zofia Starzewska – ZO-W w Strzale

Marcel Sobieszak – ZO-W w Strzale

Zuzia Czarnocka – ZO-W w Strzale

Łukasz Wojnowksi – OP w SP 12  w Siedlcach

Martynka Zbieć – OP w SP 12  w Siedlcach

Piotr Robakowski – OP w SP 12  w Siedlcach

Dominik Małek – OP w SP 12  w Siedlcach

Zuzanna Gołąb – OP w SP 12  w Siedlcach

Keteryna Dmytryshun - OP w SP 12  w Siedlcach

Michał Dadacz - OP w SP 12  w Siedlcach

Laura Wujek – MP nr.3 w Siedlcach

Jagielska Julia – OP w SP 12  w Siedlcach

Mila Śledź – OP w SP 12  w Siedlcach

Kinga Gajowniczek – ZO w Nowych Iganiach

Michał Rojek – ZO w Żelkowie Kolonii

Antoni Chyży – ZO-W w Strzale

Barbara Kurenda – KSP w Siedlcach

Asia Bukatczuk – KSP w Siedlcach

Karolina Wójcik – MP w Suchowoli

Klara Marciszewska – ZO-W w Strzale

Daria Zalewska – KSP w Siedlcach

Leon Panufik – MP nr.3  w Siedlcach

Katarzyna Lanczewska

Nadia Krasnodębska – PP w Golicach

Julia Stypułkowska – ZO Nowe Iganie

Kornelia Marciniak – Nowe Iganie

 

Kategoria kl. I-III:

I miejsce – Rafała Kozioł - ZO w Pruszynie

I miejsce - Gustaw Borkowski - ZO w Strzale

II miejsce – Hanna Stańczuk - SP w Nowych Iganiach

II miejsce - Julia Krajewska - KSP w Siedlcach

III miejsce –  Alicja Sawicka – ZO W Stoku Lackim

 III miejsce - Marek Rak        - SP nr.12 w Siedlcach

III miejsce - Alicja Staniszewska - SP nr.10 w Siedlcach

III miejsce - Małgorzata Kościesza - ZO-W w Strzale

III miejsce - Paulina Pick - ZO w Pruszynie

III miejsce - Paulina Pytlak - ZO-W w Strzale

III miejsce - Aleksndra Łubkowska - ZO w Pruszynie

III miejsce - Jadwiga Krasnopolska - SP w Borku Starym 67

Wyróżnienia:

Ksawery Kowalewski – ZO-W w Strzale

Aleksandra Sawicka – ZO w Stoku Lackim

Marta Kulik – ZO w Pruszynie

Dawid Suchożebski – SP nr.11 w Siedlcach

 Paulina Bizowska – SP nr.10 w Siedlcach

Martin Jasieńczuk - SP w Jabłonnie Lackiej

Antoni Zima - SP nr 2 w Siedlcach

Zofia Zima - SP nr 2 w Siedlcach

Kacper Walczewski – SP nr 9

Lena Guzek - KSP w Siedlcach

Mateusz Kukla - KSP w Siedlach

Laura Zagalska-Marciszewska - SP nr.10 w Siedlcah

Maja Gromek - ZO w Nowej Wsi

Marcel Kozak - ZO-W w Strzale

Lena Abramczuk - ZO-W w Nowej Wsi

Nikola Stępniewska - ZO w Pruszynie

Natalia Mateuszak - SP nr.7 w Siedlcach

Franek Krzymowski – kl.1

Łukasz Izdebski - SP w Stoku Lackim

Gabrysia Seroczyńska - ZO w Pruszynie

Bartosz Laskowski - SP nr.3 w Siedlcach

Julia Pluta - SP w Borku Starym 67

Hubert Trzyna - SP w Borku Starym 67

Cyprian Patrzyk - SP w Borku Starym 67

Natalia Bukatczuk - KSP w Siedlcach

Adam Borkowski - KSP w Siedlcach

Blanka Panafiuk - SP nr.7 w Siedlcach

Maja Mackiewicz – ZO w Pruszynie

Miłosza Lanczewski – ZO w Pruszynie

Tymoteusz Gorzała – ZO w Stoku Lackim

 

Kategoria kl. IV-VI:

I miejsce - Jan Ryszard Pastor - ZO w Pruszynie

I miejsce - Michalina Stańczuk - SP w Nowych Iganiach

II miejsce – Mateusz Grabowski – SP nr 10

II miejsce - Julia Gajowniczek - ZO w Nowych Iganiach

III miejsce - Natasza Rychlik - SP w Nowych Iganiach

III miejsce - Igor Orzyłowski - Katolicka SP w Siedlcach

III miejsce - Julia Zdunek - ZO w Pruszynie

III miejsce - Szymon Skolimowski - ZO w Pruszynie

Wyróżnienia

Szymon Chromiński - SP w Białkach

Nicola Wujek - SP nr.8 w Siedlcach

Kacper Sobieszak - ZO-W w Strzale

Alan Gawryś - SP 10 w Siedlcach

Wiktoria Sadowska - SP nr.11 w Siedlcach

Piotr Rychlik - ZO w Nowych Iganiach

Emilia Pucyk - ZO w Żelkowie

Franciszek Borychowski - ZO-W w Białkach

Nataniel Wyrębiak - SP nr .12

Damian Ługowski - ZO-W w Strzale

Michał Troć - SP w Pruszynie

Magdalena Księżopolska - ZO-W w Strzale

Mateusz Guzek - KSP w Siedlcach

Maciej Błoński - ZO-W w Nowych Iganiach

Gabrysia Maleszewska - SP w Nowej Wsi

Natalia Nasiłowska - SP w Nowej Wsi

Zuzanna Romaniuk - ZO-W w Strzale

Lena Wójcik - ZO-W Nowe Iganie

Wiktor Seroczyński - ZO w Pruszynie

Mikołaj Pradiuch - SP nr 10 Siedlce

Maksymilian Korzeniewski - ZO w Iganiach

Franciszek Perz - KSP w Siedlcach

Natan Niepogoda

 

Kategoria kl. VII-VIII:

I miejsce – Antoni Lewocki - KSP w Siedlcach

I miejsce – Natalia Wyrębiak

II miejsce – Aleksandra Karp - SP 7 w Siedlcach

III miejsce – Michał Księżopolski - ZO-W w Strzale

III miejsce - Roksana Radomska       SP nr 5 w Siedlcach

Wyróżnienie:

Maja Molska - ZO w Nowych Iganiach

Maria Tarapata - ZO-W w Białkach

Dominik Marczak - SP 6 w Siedlcach

Jakub Błoński - ZO-W w Nowych Iganiach

Dominik Kmiecik - ZO-W w Nowych Iganiach

Michał Szczurowski - SP nr.11 w Siedlcach

Damian Nasiłowski - SP w Nowej Wsi

Zuzanna Ługowska - SP nr 8 w Siedlcach

Mateusz Ługowski  - SP nr.4 w Siedlcach

Sebastian Izdebski - SP w Stoku Lackim

Kacper Kozak - SP w Stoku Lackim

Gabriela Pradiuch - SP nr 1O w Stoku Lackim

Sandro Radomski - SP nr.5 w Siedlcach

Weronika Wójcik

Kinga Kacprzak -  ZO-W w Białkach

 

Kategoria – DOROŚLI

I miejsce - Julia Wójcik

II miejsce – Dorota Wyrębiak

II miejsce - Emilia Stefaniuk

III miejsce – Elżbieta Pradiuch

III miejsce -  Jarosław Bukatczuk

Wyróżnienie:

Katarzyna Olszewska-Pucyk

Joanna Dobrowolska

Joanna Ługowska

Andrzej Pradiuch

Zofia Wójcik

Alina Bukatczuk

Janusz Ługowski

 

Komentarze (2)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.