Trwa akcja gaśnicza w miejscowości Kobylany, w gminie Stara Kornica.
Jak informuje Roman Kasprowicz, ł osicki podinspektor ds. obronnych i zarządzania kryzowego ogień pojawił się w murowanej stodole, wypełnionej sianem i maszynami rolniczymi. Na miejscu są strażacy. Trwa akcja gaśnicza. Nie ma osób poszkodowanych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!