reklama

Nikodem z Siedlec walczy o zwycięstwo w konkursie modelingowym!

Siedlce

Justyna Janusz 2020-12-02 16:18:18 liczba odsłon: 10589

Nikodem Jatrzębski

Nikodem Jastrzębski z Siedlec bierze udział w najbardziej prestiżowym i najstarszym konkursie modelingowym na świecie „The Look of the Year”. Możemy mu pomóc w dążeniu do wygranej!

reklama

Od tego konkursu zaczęły się kariery wielkich ikon modelingu, takich jak: Cindy Crawford, Gisele Bundchen czy Kasia Smutniak.

Nikodem Jastrzębski jest absolwentem technikum hotelarskiego w ZSP nr 3 w Siedlcach. Teraz studiuje gastronomię i hotelarstwo na SGGW.

- Wziąłem udział w programie, ponieważ od zawsze znajomi jak i rodzina mówiła mi, „fanu” i tak odkryłem, że to jest właśnie to co chcę robić. Nawet zdarzyło mi się kilkukrotnie, że bookerzy na mieście mnie zaczepiali i pytali czy jestem modelem. Jeden z nich polecił udział w tym programie. Casting odbył sie w Warszawie , a potem  zostałem zaproszony na półfinał. Tam stawiło się ponad 100 osób, a ja zostałem wybrany do finałowej dwudziestki tego programu.

Żeby pomóc Nikodemowi trzeba wysłac sma na numer 7248 o treści Look.20. (koszt 2,46 zł z Vat)

Instragam Nikodema:  instagram https://www.instagram.com/nikodemjastrzebski/

reklama

Najnowszy numer 4/2021 w sprzedaży od 2021-01-27.

reklama
reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.