reklama

Mistrzostwa Siedlec w Pływaniu im. Marii Żuburowej 2020 - Wyniki

Siedlce

Paweł Świerczewski 2020-11-20 09:08:06 liczba odsłon: 5125

styl dowolny

18 listopada zorganizowane zostały Mistrzostwa Siedlec w pływaniu im. Marii Żyburowej.

reklama


Rywalizacja odbywała się będzie w Parku Wodnym Siedlce. Organizatorami imprezy byli: Zarząd Miejski TKKF Siedlce, Mazowieckie TKKF oraz Agencja Rozwoju Miasta Siedlce.

Wyniki:

Dziewczęta do lat 8, 25 m stylem dowolnym:

1.TAJAK Emilia, Uks Ósemka Siedlce, czas:28.932.

2. KOBAK Blanka, Uks Ósemka Siedlce, czas: 30.293.

3. PRZEŹDZIAK Kaja, MKS Delfinek Łuków, czas 30.55.

Chłopcy do lat 8, 25 m stylem dowolnym:

1.BŁACHNIO Staś, New-School, czas: 22.382.

2. SAWICKI Oliwier, Uks Ósemka Siedlce, czas: 23.963.

3. TYMOSZUK Mieszko, Uks Ósemka Siedlce, czas: 24.95.

Dziewczęta do lat 8, 25 metrów stylem klasycznym:

1.RADZIKOWSKA Olga, Uks Ósemka Siedlce, czas: 31.692.

2. TAJAK Emilia, Uks Ósemka Siedlce, czas: 37.733.

3. KOBAK Blanka, Uks Ósemka Siedlce, czas: 37.94.

Chłopcy do lat 8, 25 metrów stylem klasycznym:

1.BŁACHNIO Staś, New-School, czas: 31.882.

2. POSZYTEK  Igor, UKS Delfin Garwolin, czas: 34.233.

3. JEDLIŃSKI Przemysław, Uks Ósemka Siedlce, czas: 34.83.

Dziewczęta 9-10 lat, 50 metrów stylem dowolnym:

1.NIEDZIÓŁKA  Matylda, New-School, czas: 38.542.

2. KONIECZNA Matra, MKS Delfinek Łuków, czas: 39.833.

3. DZIEWANOWSKA, Nikola, UKS Delfin Garwolin, czas: 40.32.

Dziewczęta 11-12 lat, 50 metrów stylem dowolnym:

1.KOŻUCHOWSKA Zofia, Uks Ósemka Siedlce, czas: 38.222.

2. PYTLIK  Jula, MKS Delfinek Łuków, czas: 38.283.

3. CELIŃSKA Anna, MKS Delfinek Łuków, czas:38.48.

Chłopcy 9-10 lat, 50 m stylem dowolnym:

1.USHATKIN Miron, Uks Ósemka Siedlce, czas: 36.262.

2. POSZYTEK  Filip, UKS Delfin Garwolin, czas: 38.493.

3. OSTROWSKI Ignacy, Uks Ósemka Siedlce, czas: 40.15.

Chłopcy 11-12 lat, 50 m stylem dowolnym:

1.BIELECKI Michał, Uks Ósemka Siedlce, czas: 30.482.

2. ULICKI Jakub, KS Barakuda Mińsk Mazowiecki, czas: 30.813.

3. REDA Maksymilian, Uks Ósemka Siedlce, czas:32.38

Dziewczęta 9-10 lat, 50 m stylem klasycznym:

1.SZOPA Alicja, UKS Delfin Garwolin, czas: 47.442.

2. REDA Michalina, Uks Ósemka Siedlce, czas: 50.483.

3. MAŚNIAK Nadia, UKS Delfin Garwolin, czas: 53.73

Dziewczęta 11-12 lat, 50 m stylem klasycznym:

1.LICZEWSKA Oliwia, Uks Ósemka Siedlce, czas: 44.842.

2. CELIŃSKA Anna, MKS Delfinek Łuków, czas: 45.273.

3. BAREJ Antonina, SP nr 2 w Siedlcach, czas: 45.93.

Chłopcy 9-10 lat, 50 m stylem klasycznym:

1.OSTROWSKI Ignacy, Uks Ósemka Siedlce, czas: 47.102.

2. USHATKIN Miron, Uks Ósemka Siedlce, czas: 48.713.

3. BŁACHNIO Franek, New-School, czas: 49.03.

Chłopcy 11-12 lat, 50 m stylem klasycznym:

1.BIELECKI Michał, Uks Ósemka Siedlce, czas: 38.912.

2. REDA Maksymilian, Uks Ósemka Siedlce, czas: 41.793.

3. PAWLAK Jan, SP nr 3 w Siedlcach, czas: 41.88.

Dziewczęta 13-14 lat, 50 m stylem dowolnym:

1.DRÓŻDŻ Zuzanna, KS Barakuda Mińsk Mazowiecki, czas: 28.932.

2. ŁASTOWIECKA Karolina, KS Barakuda Mińsk Mazowiecki, czas: 30.313.

3. JONAK Jagoda, UKS Delfin Garwolin, czas: 31.02.

Kobiety 15 lat i starsze, 50 m stylem dowolnym:

1.FRĄCKIEWICZ Emilia, UKS Delfin Garwolin, czas: 29.632.

2. PIKULSKA Oliwia, Uks Ósemka Siedlce, czas: 31.803.

3. SIWIEC Maja, New-School, czas: 33.62.

Chłopcy 13-14 lat, 50 m stylem dowolnym:

1.GRZEGRZÓŁKA Tomasz, UKS Delfin Garwolin, czas: 27.122.

2. TOMUSIAK Dawid, MKS Delfinek Łuków, czas: 29.273.

3. MAJEWSKI Nataniel, New-School, czas: 29.60.

Mężczyźni 15 lat i starsi, 50 m stylem dowolnym:

1.ZANIKOWSKI Krystian, New-School, czas: 25.112.

2. SITNIK Jakub, UKS Delfin Garwolin, czas: 25.973.

3. SKRZYNIARZ Michał, UKS Delfin Garwolin, czas: 28.66.

Dziewczęta 13-14 lat, 50 m stylem klasycznym:

1. DRÓŻDŻ Zuzanna, KS Barakuda Mińsk Mazowiecki, czas: 36.32

2. JONAK Jagoda, UKS Delfin Garwolin, czas: 38.71.

3. ŁASTOWIECKA Karolina, KS Barakuda Mińsk Mazowiecki, czas 41.20.

Kobiety 15 lat i starsze, 50 m stylem klasycznym

1. PIKULSKA Oliwia, Uks Ósemka Siedlce, czas: 39.30

2. FRĄCKIEWICZ Emilia, UKS Delfin Garwolin, czas: 39.64

3. SIWIEC Maja, New-School, czas: 44.88.

Chłopcy 13-14 lat, 50 m stylem klasycznym:

1. GRZEGRZÓŁKA Tomasz, UKS Delfin Garwolin, czas: 35.08

2. WENTYKIER Bartosz, Uks Ósemka Siedlce, czas: 37.74

3. MAJEWSKI Nataniel, New-School, czas: 38.40.

Mężczyźni 15 lat i starsi, 50 m stylem klasycznym:

1. ZANIKOWSKI,Krystian, New-School, czas: 35.74

2. WOJCIECHOWSKI Jan, UKS Delfin Garwolin, czas: 36.06

3. JAKUBIEC Szymon, MKS Delfinek Łuków, czas: 36.56

Komentarze (3)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.