reklama

Jak się zakaziłem? Nie mam pojęcia

Mińsk Mazowiecki, Dębe Wielkie

Tomasz Markiewicz 2020-10-23 10:53:46 liczba odsłon: 6805
Krzysztof Kalinowski

Krzysztof Kalinowski

- Nie wolno pomijać objawów związanych z bólem gardła czy głowy. Ja nie miałem najczęstszych objawów jak brak smaku czy duszności, a jednak jestem chory - przestrzega Krzysztof Kalinowski, wójt gminy Dębe Wielkie.

reklama

Na początku miał objawy zwykłego przeziębienia lub anginy (m.in. gorączka, kaszel, ból gardła, dreszcze i lekka utrata powonienia). Ale wykonał test na Covid, ktory okazał się pozytywny.

W jaki sposób się zakaził? Nie ma pojęcia. Przestrzegał noszenia maseczki, dezynfekował ręce, zachowywał dystans. - Być może gdzieś popełniłem błąd – mówi.

- Nie wolno pomijać objawów związanych z bólem gardła czy głowy. Ja nie miałem najczęstszych objawów jak brak smaku czy duszności, a jednak jestem chory -  przestrzega wszystkich w mediach społecznościowych.  

Dzięki wdrożonym w Urzędzie Gminy Dębe Wielkie środkom bezpieczeństwa na kwarantannę trafiła tylko jedna  pracownica. Urząd pracuje normalnie.

Wójt Kalinowski podobno już czuje się lepiej.  Czy powróci do zdrowia tak szybko jak Donald Trump? Bardzo mu tego życzymy.

Poinformował, że będzie wraz ze swoimi bliskimi na kwarantannie do 17 października. Dzwoniliśmy do Urzędu Gminy 22 października. Wicewójt Tomasz Gójski poinformował nas, że wójta jeszcze nie ma. Być może wróci około 28 października, ale to nie jest jeszcze pewne.

TOMASZ MARKIEWICZ

Komentarze (10)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.