reklama

PKS-y wróćcie!

Siedlce, Wiśniew

Zbigniew Juśkiewicz 2020-09-06 09:12:17 liczba odsłon: 4847
Fot. pyt

Fot. pyt

- Brak komunikacji oznacza prawdziwe ludzkie dramaty. - Mój chory syn musiał przerwać studia.

reklama

- Jeszcze nie tak dawno głośno było o tym, jak to kierowcy konkurencyjnych linii pobili się pod Olszycem o pasażerów – mówi mieszkanka gminy Wiśniew. - A teraz nikt się o nas nie bije.

– W Łupinach zostaliśmy odizolowani od świata, pozbawieni jakiejkolwiek komunikacji. Tyle mówi się o rządowych dotacjach na walkę z wykluczeniem społecznym i przywracaniu nierentownych połączeń. Tyle że poza gadaniem niczego dla ludzi się nie robi. Kto jest trochę bogatszy, ma samochód i żadne busy go nie interesują. Tacy ludzie jak ja, starsi i schorowani, też nikogo nie interesują. A mamy prawo do normalnego funkcjonowania – skarży się.

Wójt gminy Wiśniew, Krzysztof Kryszczuk zna problem, ale niewiele może zrobić.

- Przyjdzie do mnie starsza pani i mówi, że PiS ma pieniądze na dofinansowanie komunikacji, a ja jestem z PiS, więc powinienem te pieniądze dostać. W praktyce nie jest to jednak takie proste. (...)

Zostało Ci do przeczytania 94% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 36/2020:

Komentarze (18)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.