reklama

Karolina odnalazła rodzeństwo!

Mazowsze

Red. 2020-08-13 12:39:19 liczba odsłon: 7366
Karolcia jest po prostu szczęśliwa. Dzięki Wam odnalazła rodzeństwo.

Karolcia jest po prostu szczęśliwa. Dzięki Wam odnalazła rodzeństwo.

To potęga internetu i ludzkiej życzliwości! Dzięki artykułowi, Karolina Mazurek - dziewczynka adoptowana do Francji 20 lat temu - odnalazła rodzeństwo!

reklama

Ta wiadomością żyją już nasi czytelnicy i cieszą się razem ze szczęśliwą dziewczyną.

- Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc i za ciepłe słowa - mówi Karolina. - Jestem wzruszona tym, co się stało i tym, jak wiele życzliwości spotkało mnie ze strony obcych mi ludzi.

Historię Karoliny opisaliśmy w artykule „Szukam rodzeństwa”.

- Poznałam siostrę Karoliny. To wspaniała, wrażliwa kobieta. Zresztą obie są piękne, mądre, silne. Wierzę, że znajdą w sobie oparcie - mówi Mariola Zaczyńska, autorka artykułu. - Dziewczyny potrzebują teraz trochę czasu i prywatności.

Karolina odnalazła też braci. Powiedzieli jej, że próbowali jej szukać we Francji.

Tym razem to Karolinie udało się odnaleźć rodzeństwo. Wszystko dzięki Państwu. Dziękujemy razem z nią!

Komentarze (10)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.