reklama

Na początek wyjazd do Chojnic

Siedlce

Paweł Świerczewski 2020-08-06 08:56:29 liczba odsłon: 443
Fot. Aga Król

Fot. Aga Król

Chojniczanka Chojnice będzie pierwszym rywalem MKP Pogoń Siedlce w nowym sezonie II ligi piłkarskiej.

reklama

Rozgrywki rozpoczną się w weekend 29-30 sierpnia. Pierwszy mecz siedlczanie rozegrają na wyjeździe. Inauguracja domowa przypadnie w terminie 5-6 września. Rywalem podopiecznych trenera Bartosza Tarachulskiego będzie Stal Rzeszów.

Terminarz II ligi piłkarskiej (źródło MKP Pogoń Siedlce):

Kolejka 1 – 29-30 sierpnia

Garbarnia Kraków – pauza
Śląsk II Wrocław – Skra Częstochowa
KKS 1925 Kalisz – Błękitni Stargard
Wigry Suwałki – Olimpia Elbląg
Motor Lublin – Znicz Pruszków
Bytovia Bytów – Olimpia Grudziądz
Chojniczanka Chojnice – Pogoń Siedlce
Stal Rzeszów – Górnik Polkowice
Sokół Ostróda – Lech II Poznań
Hutnik Kraków – GKS Katowice

Kolejka 2 – 5-6 września

pauza – GKS Katowice
Lech II Poznań – Hutnik Kraków
Górnik Polkowice – Sokół Ostróda
Pogoń Siedlce – Stal Rzeszów
Olimpia Grudziądz – Chojniczanka Chojnice
Znicz Pruszków – Bytovia Bytów
Olimpia Elbląg – Motor Lublin
Błękitni Stargard – Wigry Suwałki
Skra Częstochowa – KKS 1925 Kalisz
Garbarnia Kraków – Śląsk II Wrocław

Kolejka 3 – 12-13 września

Śląsk II Wrocław – pauza
KKS 1925 Kalisz – Garbarnia Kraków
Wigry Suwałki – Skra Częstochowa
Motor Lublin – Błękitni Stargard
Bytovia Bytów – Olimpia Elbląg
Chojniczanka Chojnice – Znicz Pruszków
Stal Rzeszów – Olimpia Grudziądz
Sokół Ostróda – Pogoń Siedlce
Hutnik Kraków – Górnik Polkowice
GKS Katowice – Lech II Poznań

Kolejka 4 – 19-20 września

pauza – Lech II Poznań
Górnik Polkowice – GKS Katowice
Pogoń Siedlce – Hutnik Kraków
Olimpia Grudziądz – Sokół Ostróda
Znicz Pruszków – Stal Rzeszów
Olimpia Elbląg – Chojniczanka Chojnice
Błękitni Stargard – Bytovia Bytów
Skra Częstochowa – Motor Lublin
Garbarnia Kraków – Wigry Suwałki
Śląsk II Wrocław – KKS 1925 Kalisz

Kolejka 5 – 26-27 września

KKS 1925 Kalisz – pauza
Wigry Suwałki – Śląsk II Wrocław
Motor Lublin – Garbarnia Kraków
Bytovia Bytów – Skra Częstochowa
Chojniczanka Chojnice – Błękitni Stargard
Stal Rzeszów – Olimpia Elbląg
Sokół Ostróda – Znicz Pruszków
Hutnik Kraków – Olimpia Grudziądz
GKS Katowice – Pogoń Siedlce
Lech II Poznań – Górnik Polkowice

Kolejka 6 – 30 września

pauza – Górnik Polkowice
Pogoń Siedlce – Lech II Poznań
Olimpia Grudziądz – GKS Katowice
Znicz Pruszków – Hutnik Kraków
Olimpia Elbląg – Sokół Ostróda
Błękitni Stargard – Stal Rzeszów
Skra Częstochowa – Chojniczanka Chojnice
Garbarnia Kraków – Bytovia Bytów
Śląsk II Wrocław – Motor Lublin
KKS 1925 Kalisz – Wigry Suwałki

Kolejka 7 – 3-4 października

Wigry Suwałki – pauza
Motor Lublin – KKS 1925 Kalisz
Bytovia Bytów – Śląsk II Wrocław
Chojniczanka Chojnice – Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów – Skra Częstochowa
Sokół Ostróda – Błękitni Stargard
Hutnik Kraków – Olimpia Elbląg
GKS Katowice – Znicz Pruszków
Lech II Poznań – Olimpia Grudziądz
Górnik Polkowice – Pogoń Siedlce

Kolejka 8 – 10-11 października

pauza – Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz – Górnik Polkowice
Znicz Pruszków – Lech II Poznań
Olimpia Elbląg – GKS Katowice
Błękitni Stargard – Hutnik Kraków
Skra Częstochowa – Sokół Ostróda
Garbarnia Kraków – Stal Rzeszów
Śląsk II Wrocław – Chojniczanka Chojnice
KKS 1925 Kalisz – Bytovia Bytów
Wigry Suwałki – Motor Lublin

Kolejka 9 – 17-18 października

Motor Lublin – pauza
Bytovia Bytów – Wigry Suwałki
Chojniczanka Chojnice – KKS 1925 Kalisz
Stal Rzeszów – Śląsk II Wrocław
Sokół Ostróda – Garbarnia Kraków
Hutnik Kraków – Skra Częstochowa
GKS Katowice – Błękitni Stargard
Lech II Poznań – Olimpia Elbląg
Górnik Polkowice – Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce – Olimpia Grudziądz

Kolejka 10 – 24-25 października

pauza – Olimpia Grudziądz
Znicz Pruszków – Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg – Górnik Polkowice
Błękitni Stargard – Lech II Poznań
Skra Częstochowa – GKS Katowice
Garbarnia Kraków – Hutnik Kraków
Śląsk II Wrocław – Sokół Ostróda
KKS 1925 Kalisz – Stal Rzeszów
Wigry Suwałki – Chojniczanka Chojnice
Motor Lublin – Bytovia Bytów

Kolejka 11 – 4 listopada

Bytovia Bytów – pauza
Chojniczanka Chojnice – Motor Lublin
Stal Rzeszów – Wigry Suwałki
Sokół Ostróda – KKS 1925 Kalisz
Hutnik Kraków – Śląsk II Wrocław
GKS Katowice – Garbarnia Kraków
Lech II Poznań – Skra Częstochowa
Górnik Polkowice – Błękitni Stargard
Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg
Olimpia Grudziądz – Znicz Pruszków

Kolejka 12 – 7-8 listopada

pauza – Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg – Olimpia Grudziądz
Błękitni Stargard – Pogoń Siedlce
Skra Częstochowa – Górnik Polkowice
Garbarnia Kraków – Lech II Poznań
Śląsk II Wrocław – GKS Katowice
KKS 1925 Kalisz – Hutnik Kraków
Wigry Suwałki – Sokół Ostróda
Motor Lublin – Stal Rzeszów
Bytovia Bytów – Chojniczanka Chojnice

Kolejka 13 – 14-15 listopada

Chojniczanka Chojnice – pauza
Stal Rzeszów – Bytovia Bytów
Sokół Ostróda – Motor Lublin
Hutnik Kraków – Wigry Suwałki
GKS Katowice – KKS 1925 Kalisz
Lech II Poznań – Śląsk II Wrocław
Górnik Polkowice – Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce – Skra Częstochowa
Olimpia Grudziądz – Błękitni Stargard
Znicz Pruszków – Olimpia Elbląg

Kolejka 14 – 21-22 listopada

pauza – Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard – Znicz Pruszków
Skra Częstochowa – Olimpia Grudziądz
Garbarnia Kraków – Pogoń Siedlce
Śląsk II Wrocław – Górnik Polkowice
KKS 1925 Kalisz – Lech II Poznań
Wigry Suwałki – GKS Katowice
Motor Lublin – Hutnik Kraków
Bytovia Bytów – Sokół Ostróda
Chojniczanka Chojnice – Stal Rzeszów

Kolejka 15 – 28-29 listopada

Stal Rzeszów – pauza
Sokół Ostróda – Chojniczanka Chojnice
Hutnik Kraków – Bytovia Bytów
GKS Katowice – Motor Lublin
Lech II Poznań – Wigry Suwałki
Górnik Polkowice – KKS 1925 Kalisz
Pogoń Siedlce – Śląsk II Wrocław
Olimpia Grudziądz – Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków – Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg – Błękitni Stargard

Kolejka 16 – 2 grudnia

pauza – Błękitni Stargard
Skra Częstochowa – Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków – Znicz Pruszków
Śląsk II Wrocław – Olimpia Grudziądz
KKS 1925 Kalisz – Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki – Górnik Polkowice
Motor Lublin – Lech II Poznań
Bytovia Bytów – GKS Katowice
Chojniczanka Chojnice – Hutnik Kraków
Stal Rzeszów – Sokół Ostróda

Kolejka 17 – 5-6 grudnia

Sokół Ostróda – pauza
Hutnik Kraków – Stal Rzeszów
GKS Katowice – Chojniczanka Chojnice
Lech II Poznań – Bytovia Bytów
Górnik Polkowice – Motor Lublin
Pogoń Siedlce – Wigry Suwałki
Olimpia Grudziądz – KKS 1925 Kalisz
Znicz Pruszków – Śląsk II Wrocław
Olimpia Elbląg – Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard – Skra Częstochowa

Kolejka 18 – 12-13 grudnia

pauza – Skra Częstochowa
Garbarnia Kraków – Błękitni Stargard
Śląsk II Wrocław – Olimpia Elbląg
KKS 1925 Kalisz – Znicz Pruszków
Wigry Suwałki – Olimpia Grudziądz
Motor Lublin – Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów – Górnik Polkowice
Chojniczanka Chojnice – Lech II Poznań
Stal Rzeszów – GKS Katowice
Sokół Ostróda – Hutnik Kraków

Kolejka 19 – 27-28 lutego

Hutnik Kraków – pauza
GKS Katowice – Sokół Ostróda
Lech II Poznań – Stal Rzeszów
Górnik Polkowice – Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce – Bytovia Bytów
Olimpia Grudziądz – Motor Lublin
Znicz Pruszków – Wigry Suwałki
Olimpia Elbląg – KKS 1925 Kalisz
Błękitni Stargard – Śląsk II Wrocław
Skra Częstochowa – Garbarnia Kraków

Kolejka 20 – 6-7 marca

pauza – Garbarnia Kraków
Skra Częstochowa – Śląsk II Wrocław
Błękitni Stargard – KKS 1925 Kalisz
Olimpia Elbląg – Wigry Suwałki
Znicz Pruszków – Motor Lublin
Olimpia Grudziądz – Bytovia Bytów
Pogoń Siedlce – Chojniczanka Chojnice
Górnik Polkowice – Stal Rzeszów
Lech II Poznań – Sokół Ostróda
GKS Katowice – Hutnik Kraków

Kolejka 21 – 13-14 marca

GKS Katowice – pauza
Hutnik Kraków – Lech II Poznań
Sokół Ostróda – Górnik Polkowice
Stal Rzeszów – Pogoń Siedlce
Chojniczanka Chojnice – Olimpia Grudziądz
Bytovia Bytów – Znicz Pruszków
Motor Lublin – Olimpia Elbląg
Wigry Suwałki – Błękitni Stargard
KKS 1925 Kalisz – Skra Częstochowa
Śląsk II Wrocław – Garbarnia Kraków

Kolejka 22 – 17 marca

pauza – Śląsk II Wrocław
Garbarnia Kraków – KKS 1925 Kalisz
Skra Częstochowa – Wigry Suwałki
Błękitni Stargard – Motor Lublin
Olimpia Elbląg – Bytovia Bytów
Znicz Pruszków – Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz – Stal Rzeszów
Pogoń Siedlce – Sokół Ostróda
Górnik Polkowice – Hutnik Kraków
Lech II Poznań – GKS Katowice

Kolejka 23 – 20-21 marca

Lech II Poznań – pauza
GKS Katowice – Górnik Polkowice
Hutnik Kraków – Pogoń Siedlce
Sokół Ostróda – Olimpia Grudziądz
Stal Rzeszów – Znicz Pruszków
Chojniczanka Chojnice – Olimpia Elbląg
Bytovia Bytów – Błękitni Stargard
Motor Lublin – Skra Częstochowa
Wigry Suwałki – Garbarnia Kraków
KKS 1925 Kalisz – Śląsk II Wrocław

Kolejka 24 – 27-28 marca

pauza – KKS 1925 Kalisz
Śląsk II Wrocław – Wigry Suwałki
Garbarnia Kraków – Motor Lublin
Skra Częstochowa – Bytovia Bytów
Błękitni Stargard – Chojniczanka Chojnice
Olimpia Elbląg – Stal Rzeszów
Znicz Pruszków – Sokół Ostróda
Olimpia Grudziądz – Hutnik Kraków
Pogoń Siedlce – GKS Katowice
Górnik Polkowice – Lech II Poznań

Kolejka 25 – 3 kwietnia

Górnik Polkowice – pauza
Lech II Poznań – Pogoń Siedlce
GKS Katowice – Olimpia Grudziądz
Hutnik Kraków – Znicz Pruszków
Sokół Ostróda – Olimpia Elbląg
Stal Rzeszów – Błękitni Stargard
Chojniczanka Chojnice – Skra Częstochowa
Bytovia Bytów – Garbarnia Kraków
Motor Lublin – Śląsk II Wrocław
Wigry Suwałki – KKS 1925 Kalisz

Kolejka 26 – 10-11 kwietnia

pauza – Wigry Suwałki
KKS 1925 Kalisz – Motor Lublin
Śląsk II Wrocław – Bytovia Bytów
Garbarnia Kraków – Chojniczanka Chojnice
Skra Częstochowa – Stal Rzeszów
Błękitni Stargard – Sokół Ostróda
Olimpia Elbląg – Hutnik Kraków
Znicz Pruszków – GKS Katowice
Olimpia Grudziądz – Lech II Poznań
Pogoń Siedlce – Górnik Polkowice

Kolejka 27 – 14 kwietnia

Pogoń Siedlce – pauza
Górnik Polkowice – Olimpia Grudziądz
Lech II Poznań – Znicz Pruszków
GKS Katowice – Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków – Błękitni Stargard
Sokół Ostróda – Skra Częstochowa
Stal Rzeszów – Garbarnia Kraków
Chojniczanka Chojnice – Śląsk II Wrocław
Bytovia Bytów – KKS 1925 Kalisz
Motor Lublin – Wigry Suwałki

Kolejka 28 – 17-18 kwietnia

pauza – Motor Lublin
Wigry Suwałki – Bytovia Bytów
KKS 1925 Kalisz – Chojniczanka Chojnice
Śląsk II Wrocław – Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków – Sokół Ostróda
Skra Częstochowa – Hutnik Kraków
Błękitni Stargard – GKS Katowice
Olimpia Elbląg – Lech II Poznań
Znicz Pruszków – Górnik Polkowice
Olimpia Grudziądz – Pogoń Siedlce

Kolejka 29 – 24-25 kwietnia

Olimpia Grudziądz – pauza
Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków
Górnik Polkowice – Olimpia Elbląg
Lech II Poznań – Błękitni Stargard
GKS Katowice – Skra Częstochowa
Hutnik Kraków – Garbarnia Kraków
Sokół Ostróda – Śląsk II Wrocław
Stal Rzeszów – KKS 1925 Kalisz
Chojniczanka Chojnice – Wigry Suwałki
Bytovia Bytów – Motor Lublin

Kolejka 30 – 28 kwietnia

pauza – Bytovia Bytów
Motor Lublin – Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwałki – Stal Rzeszów
KKS 1925 Kalisz – Sokół Ostróda
Śląsk II Wrocław – Hutnik Kraków
Garbarnia Kraków – GKS Katowice
Skra Częstochowa – Lech II Poznań
Błękitni Stargard – Górnik Polkowice
Olimpia Elbląg – Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków – Olimpia Grudziądz

Kolejka 31 – 1-2 maja

Znicz Pruszków – pauza
Olimpia Grudziądz – Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce – Błękitni Stargard
Górnik Polkowice – Skra Częstochowa
Lech II Poznań – Garbarnia Kraków
GKS Katowice – Śląsk II Wrocław
Hutnik Kraków – KKS 1925 Kalisz
Sokół Ostróda – Wigry Suwałki
Stal Rzeszów – Motor Lublin
Chojniczanka Chojnice – Bytovia Bytów

Kolejka 32 – 8-9 maja

pauza – Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów – Stal Rzeszów
Motor Lublin – Sokół Ostróda
Wigry Suwałki – Hutnik Kraków
KKS 1925 Kalisz – GKS Katowice
Śląsk II Wrocław – Lech II Poznań
Garbarnia Kraków – Górnik Polkowice
Skra Częstochowa – Pogoń Siedlce
Błękitni Stargard – Olimpia Grudziądz
Olimpia Elbląg – Znicz Pruszków

Kolejka 33 – 15-16 maja

Olimpia Elbląg – pauza
Znicz Pruszków – Błękitni Stargard
Olimpia Grudziądz – Skra Częstochowa
Pogoń Siedlce – Garbarnia Kraków
Górnik Polkowice – Śląsk II Wrocław
Lech II Poznań – KKS 1925 Kalisz
GKS Katowice – Wigry Suwałki
Hutnik Kraków – Motor Lublin
Sokół Ostróda – Bytovia Bytów
Stal Rzeszów – Chojniczanka Chojnice

Kolejka 34 – 19 maja

pauza – Stal Rzeszów
Chojniczanka Chojnice – Sokół Ostróda
Bytovia Bytów – Hutnik Kraków
Motor Lublin – GKS Katowice
Wigry Suwałki – Lech II Poznań
KKS 1925 Kalisz – Górnik Polkowice
Śląsk II Wrocław – Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków – Olimpia Grudziądz
Skra Częstochowa – Znicz Pruszków
Błękitni Stargard – Olimpia Elbląg

Kolejka 35 – 22-23 maja

Błękitni Stargard – pauza
Olimpia Elbląg – Skra Częstochowa
Znicz Pruszków – Garbarnia Kraków
Olimpia Grudziądz – Śląsk II Wrocław
Pogoń Siedlce – KKS 1925 Kalisz
Górnik Polkowice – Wigry Suwałki
Lech II Poznań – Motor Lublin
GKS Katowice – Bytovia Bytów
Hutnik Kraków – Chojniczanka Chojnice
Sokół Ostróda – Stal Rzeszów

Kolejka 36 – 29-30 maja

pauza – Sokół Ostróda
Stal Rzeszów – Hutnik Kraków
Chojniczanka Chojnice – GKS Katowice
Bytovia Bytów – Lech II Poznań
Motor Lublin – Górnik Polkowice
Wigry Suwałki – Pogoń Siedlce
KKS 1925 Kalisz – Olimpia Grudziądz
Śląsk II Wrocław – Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków – Olimpia Elbląg
Skra Częstochowa – Błękitni Stargard

Kolejka 37 – 5-6 czerwca

Skra Częstochowa – pauza
Błękitni Stargard – Garbarnia Kraków
Olimpia Elbląg – Śląsk II Wrocław
Znicz Pruszków – KKS 1925 Kalisz
Olimpia Grudziądz – Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce – Motor Lublin
Górnik Polkowice – Bytovia Bytów
Lech II Poznań – Chojniczanka Chojnice
GKS Katowice – Stal Rzeszów
Hutnik Kraków – Sokół Ostróda

Kolejka 38 – 12-13 czerwca

pauza – Hutnik Kraków
Sokół Ostróda – GKS Katowice
Stal Rzeszów – Lech II Poznań
Chojniczanka Chojnice – Górnik Polkowice
Bytovia Bytów – Pogoń Siedlce
Motor Lublin – Olimpia Grudziądz
Wigry Suwałki – Znicz Pruszków
KKS 1925 Kalisz – Olimpia Elbląg
Śląsk II Wrocław – Błękitni Stargard
Garbarnia Kraków – Skra Częstochowa

 

Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.