reklama

Burmistrz Garwolina na kwarantannie

Garwolin

Justyna Janusz 2020-08-04 10:03:35 liczba odsłon: 2306
Marzena Świeczak - fot. Aga Król

Marzena Świeczak - fot. Aga Król

Burmistrz Garwolina Marzena Świeczak trafiła na kwarantannę po tym, jak jej syn miał kontakt z osobą, która została zakażona koronawirusem.

reklama

- Rozpoczęliśmy rodzinną, domową kwarantannę - wczoraj wieczorem napisała burmistrz na swoim profilu na Facebooku. - Potrwa ona do momentu otrzymania wyników badań, które mam nadzieję będą pozytywne dla nas, a nie wirusa. Nie miało to żadnego związku z pełnieniem przeze mnie obowiązków służbowych.

Marzena Świeczak dodała, że na czas jej kwarantanny miasto i urząd będą funkcjonować normalnie.

- W łańcuszku zdarzeń jestem osobą, która ma kontakt z osobą, która miała kontakt z osobą, która miała kontakt z osobą zarażoną. Jak sami widzicie sytuacja, z którą teraz musi się zmierzyć moja rodzina może spotkać każdego. Zarażenie COVID-19 w wielu przypadkach może przebiegać bezobjawowo, a ewentualny pozytywny wynik osoby narażonej na kontakt skutkuje skierowaniem na obowiązkową kwarantannę kolejnych, często również przypadkowych osób. Procedury są procedurami i musimy się do nich stosować. W moim przypadku kontakt z osobą, której wyszedł pozytywny wynik testu miał mój syn. Aktualnie nie ma mowy o zarażeniu mojej rodziny, ale w pełni spokojni będziemy dopiero po otrzymaniu wyniku testu. Trzymajcie kciuki i mam nadzieję do szybkiego zobaczenia. Dziękuję wszystkim, którzy tak bardzo troszczą się o moje zdrowie fizyczne i psychiczne - napisała pani burmistrz. (jj)

Komentarze (2)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.