reklama

Wciąż zbieracie nakrętki

Siedlce

Aneta Abramowicz-Oleszczuk 2020-05-22 22:16:51 liczba odsłon: 1039
Nakrętki, fot. Ana

Nakrętki, fot. Ana

Po przerwie, spowodowanej pandemią, Czytelnicy "Tygodnika Siedleckiego" znów zaczynają przekazywać plastikowe korki...

reklama

...na rzecz Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. Do Biura Ogłoszeń "TS" (czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16) przynieśliście Państwo reklamówkę i woreczek z nakrętkami. Zbierane przez mieszkańców jednej z siedleckich ulic i przynoszone do sklepu nakrętki przekazała mi dziś pracująca w tym sklepie Pani Małgosia. "Zakręconą Akcję" wspomógł zakrętkami Antoni Wróblewski z Siedlec. Przesympatycznie zachowała się dziś 8-letnia Zosia, która widząc, że przesypuję przed blokiem nakrętki, przyniosła mi swoją reklamówkę z korkami. 

W ciągu ostatnich tygodni nakrętki przekazali również stali zbieracze - Agnieszka Kondracka-Bylińska, Pan Mieczysław oraz moja rodzina. Mieszkańcy Sokołowa Podlaskiego i Siedlec kilkakrotnie sygnalizowali, że zbierają nakrętki i jak tylko będzie to możliwe, przekażą mi je. Zebranymi w ostatnim czasie nakrętkami udało się dziś zapełnić 2,5 hospicyjnego worka.

Wszystkim Państwu serdecznie dziękuję. Cieszę się, że nasza "Zakręcona Akcja" trwa, mimo tylu nieprzychylnych uwag i pytań: po co?, dlaczego?, czy warto? Cieszę się, że to "nieopłacalne" zbieranie korków przyjęło się w naszym regionie na tyle, iż pojemniki na nakrętki coraz częściej można zobaczyć w miejscach publicznych. Być może stało się tak również dzięki temu, że wzrosły opłaty za wywóz śmieci... Jeśli chcecie Państwo przekazać korki bezpośrednio mi, proszę o kontakt mailowy regionaliana@wp.pl lub na moim profilu na fb. (Ana)

Komentarze (3)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.