reklama

Z sąsiadami nie jest lekko

Siedlce

Justyna Janusz 2020-03-15 10:45:01 liczba odsłon: 5776
for. arch

for. arch

Podrzucają śmieci pod okna, wystawiają pranie na klatce schodowej – z sąsiadami nie ma lekko.

reklama

Niektórzy nie przyjmują do wiadomości, że zachowują się niezgodnie z zasadami współżycia społecznego i... niezgodnie z prawem. Pan Piotr kupił mieszkanie przy ul. Rynkowej kilka lat temu. Do tej pory pracował za granicą, nie przebywał w nim przez cały czas.

– Gdy wspólnota postanowiła postawić śmietnik pod moim oknem, protestowałem. Wysłuchano mnie, ale i tak zdecydowano, że śmietnik stanie tutaj, a nie w miejscu bardziej oddalonym od wszystkich okien. Gdy stanęła wiata, wtedy wszyscy znaleźli sobie kącik do podrzucania śmieci wielkogabarytowych. Czasem budziłem się rano, a pod oknem miałem muszlę klozetową, cały komplet mebli i dywany. Stały też worki ze śmieciami. Czy ktoś chciałby mieć taki widok?

Zostało Ci do przeczytania 28% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 11/2020:

Komentarze (8)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.