reklama

Tiger i inne sprawy

Siedlce, Łuków, Płudy

Piotr Giczela 2020-02-05 09:17:08 liczba odsłon: 3926
fot. Aga Król

fot. Aga Król

To miały być narkotyki i grubsza afera.

reklama

Co się dzieje, gdy u odbywającego karę pozbawienia wolności zostaną znalezione narkotyki? W takiej sytuacji nikt się nie patyczkuje, a na osadzonego spadają dodatkowe kary. Jednak, jak opowiada 25-letni siedlczanin Damian, w jego przypadku było nietypowo.

– Najpierw w ZK wymierzono mi karę regulaminową za rzekome posiadanie „fety”. Nawet nie czekano na zakończenie postępowania, prowadzonego przez policję. Znaleźli w moich rzeczach tabletki i od razu chwalili się w mediach, że to extasy i amfetamina. Kiedy okazało się, że to suplement diety o nazwie „Tiger”, ani nie przeproszono mnie za oczernianie w gazetach i internecie, ani nie anulowano nałożonej na mnie w więzieniu kary – żali się Damian.

Miły obraz zresocjalizowanego

Zostało Ci do przeczytania 87% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 6/2020:

Komentarze (12)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.