reklama

Surrealne Alter Ego

Siedlce

Aneta Abramowicz-Oleszczuk 2019-12-07 10:57:01 liczba odsłon: 4517

Katarzyna Wieczorek, fot. Ana

W Galerii Kultura w Siedlcach można oglądać prace Katarzyny Wieczorek, przygotowane na wystawę "Surrealne Alter Ego".

reklama

Wystawa ta została zrealizowana w ramach stypendium Prezydenta Miasta Siedlce.

Na wernisażu wystawy pojawił się wiceprezydent Siedlec, Robert Szczepanik.

Autorka prezentowanych na wystawie prac (grafiki cyfrowe na certyfikowanym papierze Ivory Warmtone, z dołączonym certyfikatem, w ramie aluminiowej z antyrefleksyjną pleksą) jest siedlczanką, absolwentką pedagogiki z plastyką na dzisiejszym Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. Mieszka w Siedlcach.

- Generalnie jestem mamą trójki dzieci, 14-letniego syna oraz córek w wieku 12 lat i 4 lata, a zajmuję się tworzeniem grafik cyfrowych - mówi o sobie skromnie Katarzyna Wieczorek.

Swoje prace zamieszcza w internecie.

- Działam nie tylko w Polsce, dlatego przyzwyczaiłam się, że podpisuję moje prace po angielsku - wyjaśnia.

Wystawa "Surrealne Alter Ego" nie jest pierwszą indywidualną wystawą prac Katarzyny Wieczorek. Jej prace można było dotychczas oglądać  oraz w Klubie na Hożej i w Galerii Przechodnia w Warszawie, w Galerii Kultura w Siedlcach (5 lat temu) oraz na wystawach zbiorowych. Zdobiły też wnętrza znanych warszawskich budynków. W Galerii Kultura (ul. 3 Maja 44/2) będzie można je oglądać przez najbliższe tygodnie. Później zostaną zaprezentowane w Mazowieckim Instytucie Kultury. (Ana)

Komentarze (3)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.