Pogoń bezradna w Łodzi

Mirosław Buczek 2019-10-12 18:55:41 liczba odsłon: 2136

Zakończył się mecz II ligi piłki nożnej: Widzew Łódź - Pogoń Siedlce.

WIDZEW   -   POGOŃ  7  : 3 (4 : 0)

BRAMKI: Robak 7 (k), 23, Gutowski 37, 83 Zieleniecki 42, Brodziński 65 (s), Mandiangu 66, - Mójta 64 (k), Walków 72, 76.

NAJWAŻNIEJSZE  SYTUACJE

Koniec meczu

90 + 3 min - żółte kartki otrzymują Wiktoruk z Pogoni i Radwański z Widzewa

90 min - sędzia dolicza 3 minuty

86 min - Robak przegrywa pojedynek sam na sam ze Smołuchem

85 min - zmiana w Widzewie: Arneyaw wchodzi za Gutowskiego

83 min - Mandiangu dogrywa do GUTOWSKIEGO i Smołuch musi wyjąć piłkę z siatki

76 min - Mójta centruje, a KAMIL WALKÓW znów pokonuje Pawłowskiego

74 min - zmiana w Widzewie: Radwański wchodzi za Kitę

72 min - KAMIL WALKÓW zmniejsza rozmiary porażki

70 min - zmiana w Pogoni: Krawczyk wchodzi za Mosiejkę

69 min - zmiana w Widzewie: Gąsior wchodzi za Poczobuta

66 min - Kita podaje do CHRISTPHOHER MANDIAGU, a ten zdobywa szóstego gola dla gospodarzy

65 min - Bartosz Brodziński próbuje wślizgiem przeciąć podanie Kity do Robaka i pakuje piłkę do włsnej bramki

64 min - ADAM MÓJTA zamienia karnego na honorową bramkę

63 min - Zieleniecki fauluje Skibickiego, sędzia dyktuje rzut karny

60 min - żółtą kartkę otrzymuje Brodziński z Pogoni

60 min - zmiana w Widzewie:  Mandiangu wchdzi za Mąkę

56 min - zmiana w Pogoni: Kozłowski I wchodzi za Dioufa

55 min - zmiana w Pogoni: Falon wchodzi za Firleja

52 min - Walków bliski strzelenia gola, ale wynik nie ulega zmianie

49 min - łodzianie blokują strzał z dystansu Margola

Koniec pierwszej połowy

45 min - Firlej marnuje szansę na strzelenie honorowego gola, posyłając piłkę obok słupka w sytuacji sam na sam z bramkarzem

42 min - SEBASTIAN ZIELENIECKI po raz czwarty umieszcza piłkę w siedleckiej bramce

37 min - Robak dogrywa do Kity, ten do KONRADA GUTOWSKIEGO, który bez trudu pokonuje bramkarza przyjezdnych

32 min - żółtą kartkę otrzymuje Margol z Pogoni

23 min - Kita wykłada piłkę MARCINOWI ROBAKOWI, a ten dopełnia formalności

19 min - Robak dogrywa do Kity, ten pokonuje Smołucha, ale ... ze spalonego

12 min - piłka po główce Walkowa przelatuje nad bramką

10 min - Mosiejko niecelnie strzela zza pola karnego

7 min - MARCIN ROBAK zmienia ""jedenastkę" na gola dla Widzewa

5 min - Kosakiewicz centruje, jeden z pogonistów zatrzymuje piłkę ręką, rzut karny dla Widzewa

2 min - piłka po główce Robaka ląduje w bramce, na szczęście dla gości sędzia odgwizduje spalonego

1 min - Kita w sytucji sam na sam ze Smołuchem strzela wprost w siedleckiego bramkarza

WIDZEW: Pawłowski - Kosakiewicz, Tanżyna, Zieleniecki, Kordas, Mąka, Możdżeń, Poczobut, Gutowski, Kita, Robak.

POGOŃ: Smołuch - Mójta, Margol, Brodziński, Diouf, Olszewski, Skibicki, Mosiejko, Wiktoruk, Firlej, Walków.