reklama

Ja tylko powiedziałem prawdę....

Sokołów Podlaski

Kamil Waszczuk 2019-09-29 21:49:54 liczba odsłon: 3230
Bogusław Karakula, fot. KW

Bogusław Karakula, fot. KW

- Współpraca ponad podziałami dla dobra społeczności lokalnej - napisał poseł Marek Sawicki na Facebooku, dołączając filmik, w którym występuje razem z burmistrzem Sokołowa Podlaskiego Bogusławem Karakulą. Filmik wywołał u niektórych zdziwienie. Bo poseł Sawicki to członek PSL-u, a burmistrz od dawna jest związany z PiS-em.

reklama

W materiale widzimy, jak obaj panowie spotkali się przed sokołowskim Parkiem Przemysłowym. Burmistrz powiedział, że gdy kilka lat temu narodził się pomysł, żeby utworzyć go w budynkach po dawnej cukrowni, pojawił się problem. Dotyczył zakupu terenów od Krajowej Spółki Cukrowej. Ale wtedy ówczesny minister rolnictwa, Marek Sawicki...

- Załatwił sprawę. W trybie pilnym. I to, jak Park Przemysłowy w tej chwili wygląda, to w dużej mierze zasługa pana ministra - powiedział Bogusław Karakula.

A Marek Sawicki dodał: - Dobry pomysł pana burmistrza Karakuli i mamy dzisiaj miejsca pracy i pięknie rozwijający się Park Przemysłowy.

Filmik jest reklamą wyborczą. Na zakończenie pojawia się napis, że materiał został sfinansowany ze środków Komitetu Wyborczego PSL. Burmistrz Bogusław Karakula co prawda zawsze kandyduje w wyborach samorządowych z własnego komitetu wyborczego, ale nie od dziś wiadomo, że popiera go PiS. Od dawna jest członkiem tej partii. Czyżby jednak współpraca z partią zaczęła się psuć?

- Nic z tych rzeczy, cały czas jestem członkiem PiS-u - powiedział nam. Jednocześnie dodał: - Nie mieszajmy polityki do spraw gospodarczych. Z panem Markiem Sawickim, owszem, różnimy się poglądami, ale skoro jakiś czas temu pomógł nam, stwierdziłem, że warto o tym powiedzieć. I nieważne, że jest teraz kampania. Ja tylko powiedziałem prawdę.

Komentarze (6)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.