reklama

Będę kopał dalej

Siedlce, Żeliszew, Kotuń

Zbigniew Juśkiewicz 2019-09-13 09:36:58 liczba odsłon: 3147
fot. arch

fot. arch

Mieszkaniec Żeliszewa Dużego i jego mama wyszli na drogę i zablokowali inwestycję.

reklama

W tej sprawie wójtowi gminy Kotuń Grzegorzowi Góralowi będzie trudno podjąć decyzję. Bo jaka by ona nie była, to zawsze któraś ze stron będzie niezadowolona.

Dylemat dotyczy rowu odwadniającego w Żeliszewie Dużym. Jedna z mieszkanek zdecydowanie domaga się wykopania rowu, bo jej działka jest zalewana. Ale jej sąsiad jest temu przeciwny. Zaczął skutecznie blokować inwestycję.

– Mam trójkę małych dzieci, które są alergikami – wyjaśnia sąsiad. – A w głębokim rowie woda będzie stała i kisła. Nie dopuszczę, aby cuchnąca woda narażała moich synów na kłopoty zdrowotne.

Bo to rów bez sensu

Na przełomie lipca i sierpnia na poboczu drogi pojawiła się koparka. Zaczęła kopać rów.

– Kiedy to zobaczyłem, natychmiast wyszedłem z domu i zablokowałem pracę maszyny – przyznaje pan Daniel. – Powiedziałem operatorowi, żeby przerwał prace, bo nie byłem o nich poinformowany. A powinienem. On grzecznie mi odpowiedział, że skoro jakieś sprawy między mną a wójtem nie są załatwione, to nie będzie się w nie wpychał. Jeszcze tego samego dnia dwie maszyny zostały zabrane z pobocza.

Na drugi dzień mieszkaniec Żeliszewa Dużego poszedł do wójta wyjaśniać sprawę.

Zostało Ci do przeczytania 80% artykułu

Aby przeczytać całość wyślij SMS-a na nr 70906 o treści "tekst". (Koszt sms-a 61gr z VAT)

Otrzymany kod zwrotny wpisz w polu poniżej.

Komentarze (8)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.