reklama

Przekroczyliśmy setkę

Siedlce

Aneta Abramowicz-Oleszczuk 2019-07-17 08:33:58 liczba odsłon: 538

To podziękowanie jest nie tylko dla mnie, ale dla Was wszystkich...

Cztery worki, wypełnione plastikowymi kolorowymi nakrętkami spowodowały, że mamy w tej chwili na swoim koncie 101 worków i połowę kolejnego, jakie w ciągu niespełna roku...

reklama

...uzbieraliśmy dla Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. 

Dwa i pół worka przekazały nam w ciągu ostatnich 3 tygodni dzieci z Niepublicznego Przedszkola 11 Krasnoludków w Siedlcach, które przyłączyły się do "Zakręconej Akcji" w październiku ubiegłego roku, czyli miesiąc po tym, jak zaczęłam rozkręcać w "Tygodniku Siedleckim" zbieranie nakrętek.

"Krasnoludki" zaangażowały się na tyle, że wkręciły w "Zakręconą Akcję" nie tylko rodziców, dziadków i znajomych, ale również mieszkańców bloku przy ul. 11 Listopada 16, w którym mieści się to przedszkole. W każdej klatce bloku na klatce schodowej wisi wiaderko na nakrętki...

Półtora worka hospicyjnego uzbierało się z nakrętek, jakie przekazali nam: Czytelnik, który przyniósł nakrętki do "Biura Ogłoszeń" "TS", znajomi i krewni, sympatyzujący z "Zakręconą Akcją" i pracownicy "Tygodnika Siedleckiego".

Tuż po tym, jak przekazaliśmy w czerwcu wolontariuszowi z hospicjum rekordową liczbę worków z nakrętkami (26,5), dostałam podziękowanie za zorganizowanie "Zakręconej Akcji". Informuję o nim, ponieważ bez Was nie byłoby mojego zaangażowania.

Żeby się w coś angażować, trzeba mieć nie tylko dobre chęci, ale też drużynę, z którą chce się chcieć. Dziękuję, że jesteście.

Informacje o "Zakręconej Akcji" będą się pojawiały na e-stronie "TS" nie częściej niż co 2 tygodnie. Na bieżąco będę o niej pisać na moim profilu na fb. 

W dalszym ciągu możecie przynosić nakrętki do "Biura Ogłoszeń" "TS" (czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00) lub kontaktować się bezpośrednio ze mną mailowo a_abramowicz@siedlecki.pl i na fb. 

W informatorze, jaki dostałam z hospicjum, opublikowano m.in. tabelę, podsumowującą działalność Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w 2018 r. Są w niej nie tylko imiona 93 pacjentów, jacy byli podopiecznymi tego hospicjum, ale też rozpoznania chorób (wady rozwojowe, wrodzone, nowotwory i choroby przewlekłe), rok urodzenia oraz daty wypisów (25) i zgonów (15). Najmłodsza podopieczna hospicjum, która zmarła w czerwcu 2018 r., urodziła się w 2018 r.

Raz jeszcze dziękuję wszystkim, którzy zbierają dla nich nakrętki. (Ana)

Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.