Reklama

Wypadek po pościgu/Policjant ranny/Duże korki na Dwójce!!!

Po godz. 19.00 w okolicy ronda w Iganiach doszło do wypadku z udziałem policyjnego radiowozu. Jeden z policjantów został ranny. Na krajowej "Dwójce" tworzyły się duże korki.

Jak wynika ze wstępnych informacji, policjanci usiłowali zatrzymać do kontroli drogowej kierowcę audi. Ten zaczął uciekać.

Za rondem w Iganiach doszło do zderzenia obu pojazdów. Jeden z policjantów został ranny (trafił do szpitala), ale kierowca audi nadal uciekał.

Niedaleko od miejsca pierwszego zderzenia wjechał w ogrodzenie. Został zatrzymany przez policjantów. Wiadomo,że to 27-letni mężczyzna.

Bezpośrednio po wypadku w okolicy ronda w Iganiach tworzyły się duże korki. Policja zalecała objazdy. (jj)

Reklama

 

Za nadesłanie pierwszych zdjęć z tego wypadku dziękujemy Grzegorzowi Kocakowi.

 

 

Film od naszej Czytelniczki - "Marzka":

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości