reklama

Najpiękniejsze baranki wielkanocne w Chodowie

Siedlce, Chodów

Aga Król 2019-04-16 14:40:15 liczba odsłon: 7082

praca nadesłana na konkurs - Baranek Wielkanocny - fot. Aga Król

W Gminnym Ośrodku Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie 12 kwietnia rozstrzygnięto konkurs - ,,Baranek Wielkanocny”.

reklama

Komisja Konkursowa w składzie: Aleksandra Rykała - artystka, członkini nieformalnej grupy artystycznej ,,Ławeczka", absolwentka Grafiki i Malarstwa łódzkiej ASP, Agnieszka Król - fotoreporterka Tygodnika Siedleckiego, pasjonatka fotografii i sztuk artystycznych Marek Stańczuk - animator kultury dokonała oceny prac konkursowych i przyznała następujące miejsca i wyróżnienia:

KATEGORIA PRZEDSZKOLA I KLASY O 

I MIEJSCE

Joanna Pucyk – ZO w Żelkowie - Kolonii

II MIEJSCE

Joanna Bukatczuk

Antoś Zima- MP nr 9 w Siedlcach

III MIEJSCE

Anna Borzęcka – ZOW w Strzale

Natalia Olszak

WYRÓŻNIENIE

Ksawery Kowalewski – ZOW Strzała

Lena Skup – Katolicka Szkoła Podstawowa w Siedlcach

Natalia Chacińska – Miejskie Przedszkole nr 17 w Siedlcach

Alicja Sawicka – Blogoszcz

Bartosz Miller – ZO w Żelkowie Kolonii

Kinga Gajowniczek – ZO w Nowych Iganiach

Julia Anna Pawluk – MP nr  9 w Siedlcach

Lena Dziewulska - Przedszkole Niepubliczne  ,,Nutka”

Julia Pucyk – Przedszkole Niepubliczne  ,,Nutka”

Ola Sawicka – ZO w Stoku Lackim

Bartosz Kordys – ZO w Stoku Lackim

Mikołaj Magdziak - KSP w Siedlcach 

Jakub Hryciuk - KSP w Siedlcach 

Lena Ornowska -KSP w Siedlcach

Lena Guzek - KSP w Siedlcach 

Milena Mucha- ZO w Stoku Lackim

Tymoteusz Gorzała – ZO w Stoku Lackim

Jakub Pasztor- MP nr 17 w Siedlcach

Wiktoria Stępień -  Miejskie Przedszkole nr 17 w Siedlcach

Lena Posiadała - – Katolicka Szkoła Podstawowa w Siedlcach

Filip Dyl – ZOW w Białkach

 

KATEGORIA I – III

 I MIEJSCE

Antoni Jastrzębski – ZOW w Białkach

 II MIEJSCE

 Artur Radzikowski – SP nr 10 w Siedlcach

Dawid Ruciński – KSP w Siedlcach

Dominik Próżanin – ZOW w Białkach

 III MIESJCE

Adam Koziestański – ZOW w Strzale

Mateusz Ciok – ZOW w Białkach

Mikołaj Remiszewski – SP nr 10 w Siedlcach

 WYRÓŻNIENIE

Aleksander Gorzała – ZO w Stoku Lackim

Zofia Grzyb – ZOW w Białkach

Ala Sawicka – ZO w Stoku Lackim

Natasza Policińska – SP nr 10 w Siedlcach

Maciej Cielemięcki – SOSW w Siedlcach

Michał Starak - SOSW w Siedlcach

Adrianna Waćkowska- STO w Siedlcach

Maciej Soczewka - SOSW w Siedlcach

Alicja Sawicka – ZO w Stoku Lackim

Amelia Kulig- SP w Dąbrówce Stanach

Katarzyna Łukasiuk – SP w Pruszynie

Iza Wasiluk – SP w Pruszynie

Mateusz Sawicki- SP w Golicach

Maja Skolimowska – świetlica w SP nr 10 w Siedlcach

Mikołaj Pradiuch- SP nr 10 w Siedlcach

Lena Kowalczyk

Gabriela Baniak – ZOW w Żelkowie

Wiktoria Bareja - SP w Dąbrówce Stanach

Natalia Bukatczuk - KSP w Siedlcach 

 

KATEGORIA IV-VI

I MIEJSCE

Mateusz Ługowski – SP nr 4 w Siedlcach

Nikola Czarnocka

Mateusz Grabowski - SP nr 10 w Siedlcach 

 II MIEJSCE

Maja Wojtaś – SP nr 10 w Siedlcach

Bartłomiej Próźanin – ZOW w Białkach

Jakub Błoński – SP w Nowych Iganiach

 III MIEJSCE

Maja Ambroziak – SP nr 10 w Siedlcach

Julia Wasiluk- SP w Pruszynie

Filip Pasztor – ZOW W Białkach

Matylda Łopaciuk – Klub Wojskowy w Siedlcach

Kalina Borkowska – SP w Nowych Iganiach

WYRÓŻNIENIE

Maja Cabaj – SP nr 4 w Siedlcach

Jakub Radzikowski – SP  nr 10 w Siedlcach

Dominik Kmiecik – wy ZO w Nowych Iganiach

Julita Grochowska – ZOW w Białkach

Patrycja Waćkowska – STO w Siedlcach

Sandra Tokarska – SP w Nowych Iganiach

Oliwia Staruzik – ZO w Nowych Iganiach

Emilia Pucyk – SP w Żelkowie Kolonii

Zuzanna Korneluk  

Daria Szerszenowicz - KSP w Siedlcach 

Adrianna Kowalewska – ZOW w Strzale

Mikołaj Chruścicki – ZOW W Białakch

Michał Kozioł – SP w Pruszynie

Amelia Sosnowska - SP nr 10 w Siedlcach

Aleksandra Tokarska – ZO w Nowych Iganiach

 

KATEGORIA KLASA VII-VIII i III GIMNAZJUM

I MIEJSCE

Natalia Kmiecik – ZO w Nowych Iganiach

II MIEJSCE

Julia Soszyńska – SP w Pruszynie

III MIEJSCE

Patrycja Zacharczuk – SP w Pruszynie

WYRÓŻNIENIE

Jakub Giezgała – SP nr 157 , Warszawa

Kacper Izdebski

Emilia Pietrzak – Jagodne

KATEGORIA DOROŚLI

I MIEJSCE

Tomasz Zima – Siedlce

Anna Chruścicka - Rakowiec

 II MIEJSCE

Beata Sawicka – Stok Lacki Folwark

Ewa Wołosewicz – Stare Trębice, Paprotnia

III MIEJSCE

Agnieszka Borsuk – Żelków Kolonia

Julia Pasztor- LO w Siedlcach im. Św. Rodziny w Siedlcach

WYRÓŻNIENIE

Izabela Pietrzak – Jagodne

Katarzyna Dziewulska – Zbuczyn

Joanna Ługowska – Siedlce

Agnieszka Kordys – Stok Lacki Folwark

Małgorzata Wieczorek – DDP ,,Klub Seniora” Lubliniec

Małgorzata Zima

Magda Mucha

Ewa Wyrębek

 

 

Komentarze (5)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.