reklama

Awantura o psa

Siedlce

Justyna Janusz 2019-01-30 08:46:42 liczba odsłon: 4965
Milka

Milka

Rok temu adoptowali psa. Teraz toczy się o niego walka.

reklama

Siedlczanin Rafał Ostapowicz twierdzi, że przedstawicielki Zwierzolubów podstępnie zabrały mu psa, którym on zajmował się od prawie roku. Zwierzoluby odpowiadają, że pies nigdy do niego nie należał, a ponadto mężczyzna nie zajmował się nim właściwie.

Na Facebooku trwa festiwal oskarżeń. Mężczyzna zgłosił sprawę w prokuraturze. Zwierzoluby mówią, że to dobrze, bo sprawa zostanie wyjaśniona.

Z MILKĄ DO DOMU

Pan Rafał opowiada, że w maju ubiegłego roku razem ze swoją byłą dziewczyną adoptowali małą sunię. Od Zwierzolubów dowiedzieli się, że w podsiedleckiej miejscowości są porzucone szczeniaki, którymi się ktoś chwilowo zajmuje. Wzięli 1,5-miesięczną suczkę, nazwali ją Milka.

Zwierzoluby z Siedlec to stowarzyszenie składające się z osób, które chcą pomagać psom. Pracy mają bardzo dużo. Zbierają psy z ulic, leczą, przeprowadzają adopcje. Wszystko robią społecznie. W przypadku adopcji, zawsze podpisują umowę, w której adoptujący zobowiązuje się do dbania o zwierzę, regularnych wizyt u weterynarza, szczepień, itd.

Pan Rafał twierdzi, że Milką zajmował się razem z dziewczyną i że pies został z nim, gdy się już rozstali.

– Moja była dziewczyna nie chciała wziąć Milki, bo nie miała warunków. Suczka została ze mną. Zresztą, to ja się nią częściej zajmowałem.

Na początku stycznia w jego mieszkaniu pojawiły się przedstawicielki Zwierzolubów. – I zabrały mi Milkę – mówi.

Zostało Ci do przeczytania 73% artykułu

Aby przeczytać całość wyślij SMS-a na nr 70906 o treści "tekst". (Koszt sms-a 61gr z VAT)

Otrzymany kod zwrotny wpisz w polu poniżej.

Komentarze (19)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.