reklama

Kąt do spokojnego życia

Łosice

Milena Celińska 2019-01-04 11:13:59 liczba odsłon: 3821
fot. Aga Król

fot. Aga Król

Jest w zaawansowanej ciąży, ale codziennie pokonuje 4,5 km, by zaprowadzić synka do przedszkola. Nie ma wsparcia w rodzinie. Walczy o mieszkanie socjalne, by jej dzieci mogły spokojnie żyć. Na razie przegrywa.

reklama

Pani Katarzyna mówi wprost, że potrzebuje własnego kąta, by spokojnie żyć.

- Mama mnie nie toleruje. Nie wiem, dlaczego tak jest. Od śmierci taty jestem piątym kołem u wozu. Co miesiąc muszę mamie płacić 400 zł za to, że mieszkam w rodzinnym domu. Gdy nie mam z kim zostawić dziecka, daję jej 50 zł, by zajęła się wnuczkiem. Nie mam lekko. Nie raz mama wszczynała awantury, szarpała mnie i ciągała za włosy. Ostatnio nawet wezwałam policję.

Zostało Ci do przeczytania 92% artykułu

Aby przeczytać całość wyślij SMS-a na nr 70906 o treści "tekst". (Koszt sms-a 61gr z VAT)

Otrzymany kod zwrotny wpisz w polu poniżej.

reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.