reklama

Życie pisze dziwne scenariusze

Węgrów, Miedzna

Stanisław Jastrzębski 2019-01-03 09:55:06 liczba odsłon: 1377
Janusz Rutkowski fot. sej

Janusz Rutkowski fot. sej

Rozmowa z JANUSZEM RUTKOWSKIM, byłym wójtem gminy Miedzna

reklama

- Jak to jest, kiedy nie trzeba wstawać rano i jechać na ósmą do pracy w urzędzie gminy?

- Kilka dni takiego lenistwa może mi się należało, bo rzadko bywałem na urlopach. Ale dalej wstaję o 6.

- Nie tęskni pan za urzędem? Zostawił pan tam wiele lat życia...

- Czy tęsknię? Człowiek trochę myśli o zadaniach, planowanych na ten rok. I o tych na kolejne lata. Jednak rozstałem się już z Urzędem Gminy. Może niektórzy pracownicy bardziej to przeżywali niż ja. Mieli obawy związane z nowym wójtem. Mówiłem im: Wszystko się ułoży. Mój następca jest spokojny, zrównoważony. Minęło kilka tygodni i pracownicy nie mają szczególnych powodów do niepokoju. Wszystkie sprawy idą swoim torem.

- Wciąż wstaje pan rano... Nie łapie się pan na tym, że trzeba włożyć garnitur, zawiązać krawat i jechać do pracy? 

Zostało Ci do przeczytania 81% artykułu

Aby przeczytać całość wyślij SMS-a na nr 70906 o treści "tekst". (Koszt sms-a 61gr z VAT)

Otrzymany kod zwrotny wpisz w polu poniżej.

Komentarze (2)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.