Mirosław Buczek 2018-09-29 14:57:14 liczba odsłon: 1996

Zakończył się mecz II ligi piłki nożnej: Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce.

BŁĘKITNI   -   POGOŃ   3 : 0 (1 : 0)

BRAMKI: M. Kwiatkowski 17 (k), Rogala 65, Brzeziański 74.

Najważniejsze sytuacje

Koniec meczu

90 + 1 min - zmiana w Błękitnych: Włóka wchodzi za Cywińskiego

90 min - arbiter dolicza minimum 3 minuty

89 min - zmiana w Błękitnych: Ostrowski wchodzi za Patrzykąta

86 min - gospodarze w natarciu, kolejny gol wisi w powietrzu

84 min - zmiana w Błękitnych: Orłowski wchodzi za M. Kwiatkowskiego

83 min - żółtą kartkę otrzymuje Wiktoruk z Pogoni

77 min - zmiana w Błękitnych: Kurbiel wchodzi za Brzeziańskiego

74 min - PRZEMYSŁAW BRZEZIAŃSKI wychodzi na pozycję sam na sam z Misztalem i pokonuje siedleckiego goalkipera

70 min - zmiana w Pogoni: Barciak wchodzi za Szczepańskiego

66 min - zmiana w Pogoni: Brągiel wchodzi za Mójtę

65 min - GRZEGORZ ROGALA podwyższa prowadzenie Błękitnych

59 min - żółtą kartkę otrzymuje Walków z Pogoni

57 min - Misztal broni uderzenie Shimmury

52 min - Pazio przerywa akcję A. Kwiatkowskiego

49 min - Rogala srzela, Misztal odbija piłkę

48 min - drugą żółtą,  w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Margol; Pogoń gra w osłabieniu

46 min - zmiany w Pogoni: Wiktoruk wchodzi za Krawczyka, a Rybski za Marcińca

Koniec pierwszej połowy

45 min - rzut rożny dla Błękitnych po akcji Mateusza Kwiatkowskiego

37 min - kontrowersyjna sytuacja pod bramką gospodarzy, siedlczanie domagają się karnego, ale sędzia jest innego zdania

32 min - żółtą kartkę otrzymuje Margol z Pogoni

30 min - gospodarze kontrolują przebieg wydarzeń na boisku

23 min - Paluchowski podaje, Margol strzela, piłka przelatuje tuż obok spojenia słupka z poprzeczką

17 min - MATEUSZ KWIATKOWSKI wykorzystuje "jedenastkę"

17 min - faulowany Adrian Kwiatkowski, rzut karny dla Błękitnych

14 min - nadal bez klarownych sytuacji bramkowych

9 min - rzut wolny dla Błękitnych, centra na pole karne, obrońcy wybijają piłkę w pole

7 min - Pogoń próbuje zaskoczyć bramkarza gospodarzy, ale czyni to nieskutecznie

BŁĘKITNI: Rzepecki - Patrzykąt, Ogrodowski, Błyszko, Rogala,  Shimmura, Cywiński, Starzycki, M.Kwiatkowski, A. Kwiatkowski,  Brzeziański.

Rezerwowi: Skwirut, Kurbiel, Napora, Orłowski, Konopski, Włóka, Ostrowski.

POGOŃ: Misztal - Przystalski, Krawczyk, Wichtowski, Mójta, Pazio, Margol, Marciniec, Walków, Szczepański, Paluchowski.

Rezerwowi: Smołuch, Guedes, Brągiel, Wrzesiński, Wiktoruk, Rybski, Barciak.