Pogoń zremisowała z Garbarnią

Mirosław Buczek 2018-06-09 16:46:26 liczba odsłon: 2738

Zakończył się pierwszy mecz barażowy o Nice 1. Ligę piłki nożnej pomiędzy Garbarnią Karków i Pogonią Siedlce.

GARBARNIA   - POGOŃ

1 : 1 (1 : 0)

BRAMKI: Kiebzak 20 - Paluchowski 78.

NAJWAŻNIEJSZE SYTUACJE

Koniec meczu

90 + 4 min - bramkarz gospodarzy ratuje swój zespół od utraty gola

90 + 3 min - żółtą kartkę otrzymuje Garzel

90 min - sędzia przedłuża mecz o minimum 4 minuty

88 min - zmiana w Pogoni: Rodak wchodzi za Tomasiewicza

84 min - zmiana w Garbarni: Gawle wchodzi za Kiebzaka

78 min - ADRIAN PALUCHOWSKI strzela głową wyrównującego gola

77 min - zmiana w Garbarni: Kostrubała wchodzi za Wojcieszyńskiego

74 min - zmiana w Pogoni: Rybski wchodzi za Kuna

71 min - żółtą kartkę otrzymuje Masiuda z Garbarni

68 min - żółtą kartkę otrzymuje Ogar z Garbarni

67 min - zmiana w Garbarni: Wójcik wchodzi za Krykuna

66 min - żółtą kartkę otrzymuje Żytko z Pogoni

64 min - żółtą kartkę otrzymuje Pietras z Garbarni

63 min - zmiana w Pogoni: Świerblewski wchodzi za Bajdura

62 min - Misztal ratuje Pogoń od utraty kolejnego gola, broniąc w sytuacji sam na sam

46 min - niecelnie z dalszej odległości strzela Bajdur

Koniec pierwszej połowy

42 min - żółtą kartkę otrzymuje Kiebzak z Garbarni

35 min - kolejny rzut rożny dla Pogoni

28 min - nie widać determinacji w siedleckiej drużynie

20 min - SZYMON KIEBZAK przejmuje piłkę na 16 metrze i strzela gola dla gospodarzy

16 min - dobra akcja gospodarzy, Misztal pewnie broni główkę Ogara

11 min - Gordon uniemożliwia Kitlińskiemu przeprowadzenie skutecznej akcji

7 min - Chyła strzela zza pola karnego, piłka odbija się od słupka bramki gospodarzy

GARBARNIA: Cabaj - Furtak, Wrześniewski, Kalemba, Pietras, Garzel, Wójcik, Masiuda, Wojcieszyński, Kiebzak, Ogar.

POGOŃ: Misztal - Gordon, Wichtowski, Żytko, Szrek, Chyła, Tomasiewicz, Kun, Zjawiński, Bajdur, Paluchowski.

Stawką spotkania jest utrzymanie się, w przypadku Pogoni, lub awans, w przypadku Garbarni, do Nice 1. Ligi piłki nożnej.