reklama

Krótka historia o miłości

Siedlce

Edyta Zdunek 2018-02-21 08:25:04 liczba odsłon: 6072
Arkadiusz i Magdalena fot. A. Król

Arkadiusz i Magdalena fot. A. Król

Wzbudził niemałą sensację, gdy podczas finału zawodów CrossFit G4 klęknął i poprosił ukochaną o rękę.

reklama

Poznali się trzy lata temu w jednym z klubów fitness w Białej Podlaskiej. Arkadiusz pracował tam jako trener, Magdalena jako recepcjonistka. To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale iskierka, z której dopiero po jakimś czasie zrodziło się gorące uczucie. Wcześniej oboje studiowali AWF, ale nigdy w trakcie studiów się nie spotkali.

– Zbliżyła nas praca. Spędzaliśmy w niej dużo czasu, niekiedy całe popołudnia i wieczory. Zaczęło się od niewinnego flirtu, wymiany spojrzeń. Później pierwsze spotkanie poza pracą, wyjście do kina. Coraz bardziej zaczęliśmy się do siebie zbliżać. I właśnie wtedy dostałem bardzo dobrą propozycję pracy w Siedlcach, której nie mogłem odrzucić. Przeprowadziłem się do Siedlec, a Magda została w Białej – mówi Arek.

Zostało Ci do przeczytania 81% artykułu

Aby przeczytać całość wyślij SMS-a na nr 70906 o treści "tekst". (Koszt sms-a 61gr z VAT)

Otrzymany kod zwrotny wpisz w polu poniżej.

Komentarze (13)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.