reklama

Wybrał Plus Ligę

Siedlce

Paweł Świerczewski 2017-05-18 13:30:29 liczba odsłon: 2993
Piotr Łukasik fot. KPS Siedlce

Piotr Łukasik fot. KPS Siedlce

Przyjmujący, Piotr Łukasik po trzech sezonach gry w KPS-ie, żegna się z Siedlcami. Podpisał kontrakt z zespołem Plus Ligi - BBTS Bielsko-Biała.

reklama

Bardzo się cieszę, że udało mi się podpisać kontrakt z zespołem występującym w PlusLidze. Miałem propozycje od kilku zespołów z 1. ligi, natomiast ta z Bielska była jedyną z najwyższej klasy rozgrywkowej. Zdecydowałem się z niej skorzystać ze względu na same pozytywne opinie, zarówno na temat samego klubu, jak i miasta. Chciałbym przede wszystkim poprawić swoje umiejętności i wywalczyć sobie jak najwięcej czasu na parkiecie. Zależy mi również, żebyśmy stworzyli wartościowy zespół, który będzie walczył w każdym meczu od pierwszej do ostatniej piłki  Piotr Łukasik skomentował swój transfer dla portalu siatka.org.

Piotr Łukasik był wiodącą postacią w siedleckim zespole. Dziękujemy mu za 3 lata świetnej gry dla naszej drużyny!

Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.