reklama

To nas zabije!

Siedlce

Justyna Janusz 2016-11-15 05:36:38 liczba odsłon: 4539
Andrzej Klukowski fot. Janusz Mazurek

Andrzej Klukowski fot. Janusz Mazurek

ZUS i Urząd Skarbowy domagają się od przedsiębiorców milionowych zaległości. Zaległości, które zrobił kto inny. Dla wielu uczciwych biznesmenów oznacza to bankructwo. Z raportu NIK wynika jednoznacznie: na jedno z największych oszustw ostatnich lat, państwo reagowało opieszale. Dziś płacą za to również przedsiębiorcy z Siedlec i okolic. ZUS i Urząd Skarbowy chcą od nich ponad 4 miliony złotych! To może oznaczać, że ponad 100 osób w naszym regionie straci pracę.

reklama

– Nie inwestuję, bo się boję, że komornik zajmie mi nieruchomości. Moja wiarygodność w banku i wśród kontrahentów spadła, grozi mi zamknięcie firmy i zwolnienie kilkunastu osób – mówi Andrzej Klukowski, właściciel hurtowni cukierniczej z Paprotni. 

Zostało Ci do przeczytania 94% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 45/2016:

Komentarze (10)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.