reklama

I krzywda, i ulga

Siedlce

Luiza Karaban 2016-09-21 04:09:12 liczba odsłon: 4965
Psycholodzy potwierdzają, że zbieractwo, zwane też zespołem Diogenesa, stanowi poważny problem. zdjęcie podglądowe: http://pl.freeimages.com/

Psycholodzy potwierdzają, że zbieractwo, zwane też zespołem Diogenesa, stanowi poważny problem. zdjęcie podglądowe: http://pl.freeimages.com/

Siedlce: On nosi w sobie ogromne poczucie krzywdy. Oni czują ulgę... On zawiadamia prokuraturę. Oni zastanawiają się, co robić w takiej sytuacji... Tak naprawdę, to problem wszystkich

reklama

PAN ROMAN

Pan Roman zawiadomił prokuraturę o popełnieniu przestępstwa.

– Urzędnicy PUK zniszczyli cały dorobek mojego życia. Jak tak można? Razem z policją zapukali do drzwi, kazali wyjść przed blok i zaczęli wynosić wszystko z mieszkania. Policjanci nie pozwolili mi wejść nawet po dokumenty, pieniądze, telefon komórkowy i wartościowe rzeczy osobiste – skarży się pan Roman. – Zniszczono i wyniesiono cały sprzęt RTV AGD, ubrania, meble, książki, płyty...

Pan Roman ma 72 lata. Mieszka samotnie, jest emerytowanym nauczycielem. Regularnie opłaca czynsz i wszystkie media, nie pije alkoholu.

– To kulturalny, spokojny pan – potwierdzają sąsiedzi. – Ale...

SĄSIEDZI

Pod prośbą do PUK podpisali się wszyscy mieszkańcy klatki. Domagali się natychmiastowej interwencji.

– Płacimy czynsz, remontujemy swoje mieszkania, chcemy żyć normalnie i bezpiecznie. Ale się nie da. Przez fetor i robactwo. 

Zostało Ci do przeczytania 75% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 37/2016:

Komentarze (8)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.