reklama

To nie tak miało być...

Łosice

Milena Celińska 2014-05-17 07:09:47 liczba odsłon: 6288
Na schodach w Urzędzie Gminy. Fot. losice.info

Na schodach w Urzędzie Gminy. Fot. losice.info

32-letnia Anna z Szydłówki (gmina Olszanka) uważa, że wszyscy wokół są przeciwko niej. O swojej trudnej sytuacji życiowej poinformowała lokalne media. Oczekiwała wsparcia i pomocy. Sytuacja jednak wymknęła się spod kontroli. Na światło dzienne wyszły fakty, którymi pani Anna nie chce się chwalić...

reklama

Zaczęło się od awantury w połowie kwietnia. Pani Anna mieszkała w domu, który znajdował się na jednym podwórku wraz z domem rodziny męża. 
- Bracia męża wpadli jak szaleni. Wybili szyby w oknach domu. Rozwalili drzwi. Rozbili też szyby w naszym samochodzie, który stał obok domu. Więc co ja miałam robić? Uciekłam stamtąd wraz z dziećmi i mężem - opowiada pani Anna.
Na miejscu pojawiła się policja. Wszczęto dochodzenie. Pani Anna pojechała do swojej matki. Kilka dni później złożyła w Urzędzie Gminy Olszanka wniosek o przyznanie jej lokalu socjalnego.  
- Nie jest to taka prosta sprawa. Nie mogę, ot tak, rozdawać mieszkań socjalnych. Owszem, ostatnio zwolniło się mieszkanie socjalne, ale o tym, komu zostanie przyznane, decyduje Rada Gminy - tłumaczy wójt Olszanki, Jan Parol

Więcej w papierowym i e-wydaniu „TS” nr 19.

Zostało Ci do przeczytania 83% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 19/2014:

Komentarze (6)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama
reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.