reklama

Pościg?

Siedlce

Justyna Janusz 2013-11-29 11:07:00 liczba odsłon: 3414

Zaznaczam, że nie wiem, co się dokładnie działo, ale, wracając do domu, w czwartek, 28 listopada ok. 15.30 byłem świadkiem wypadku, który prawdopodobnie był zwieńczeniem pościgu policyjnego. otóż skręcające na dużej prędkości auto (chyba Tico, albo coś podobnego) z ul. Poniatowskiego (jadąc od strony ul. Północnej) nie "wyrobiło się" na zakręcie i zahaczając o zaparkowane po przeciwnej stronie ul. Dąbrowskiego auto wpadło bokiem na płot posesji dokładnie na rogu Poniatowskiego i Dąbrowskiego, umieszczając się ostatecznie pomiędzy zaparkowanym autem, a płotem.

reklama

Przechodzący ludzie pospieszyli, by zobaczyć, co się stało, ale z auta nagle wyskoczyły 2 osoby (wyglądali na 2 młodych mężczyzn) i zaczęli uciekać na teren posesji po drugiej stronie ulicy Dąbrowskiego. Kiedy tylko zniknęli za bramą posesji, z tego samego kierunku nadjechał radiowóz na sygnale, policjanci zatrzymali się i krzyknęli do świadków: "Gdzie uciekli?!. Ktoś wskazał im bramę podwórka, a oni tam podjechali. Tyle widziałem. Ciekawe, co się stało...

Od Redakcji: Dziękujemy za nadesłaną informację. Rzecznik prasowy siedlekciej policji nadkom. Jerzy Długosz powiedział nam, że wczoraj policjanci jadący radwiowozem zauważyli dziwnie zachowujących się mężczyzn. Gdy zawrócili i zaczęli za nimi jechać, mężczyźni zaczęli uciekać. - Kierowca na pewno odpowie za spowodowanie kolizj - mówi J. Długosz.

Komentarze (6)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.