reklama

Szukali talentów

Siedlce

Mirosław Buczek 2013-07-02 09:50:41 liczba odsłon: 6074

Powiatowe Zrzeszenie LZS w Siedlcach było organizatorem zawodów lekkoatletycznych „Szukamy talentów w środowisku wiejskim”.

reklama

Kategorii szkół gimnazjalnych czołowe miejsca zajęli:

DZIEWCZĘTA

100 m

  1. Monika Niedziółka (Domanice) 14,11
  2. Weronika Baran (Maciejowice) 14,13
  3. Elżbieta Jaroszewicz (Olszanka) 14,26
  4. Katarzyna Zabłocka (Żeliszew) 14,50
  5. Beata Zabiegałowska (Maciejowice) 14,71
  6. Ewelina Turowska (Seroczyn) 14,89

200 m

  1. Sylwia Płatek (Mokobody) 46,85
  2. Katarzyna Latuszek (Wilga Garwolin) 46,97
  3. Patrycja Pińkowska (Strzała) 47,63
  4. Justyna Filipek (Mokobody) 47,79
  5. Angelina Krupa (Maciejowice) 48,28
  6. Patrycja Filipczak (Maciejowice) 49,54

600 m

  1. Aneta Płatek (Mokobody) 1;50,32
  2. Izabela Lickiewicz (Kotuń) 1;52,54
  3. Anna Jastrzębska (Skórzec) 1;53,52
  4. Anna Krupa (Samogoszcz) 1;54,40
  5. Joanna Danielak (Krzesk KN) 1;57,59
  6. Aleksandra Zielińska (Skórzec) 2;08,89

1000 m

  1. Katarzyna Szczegot (Wilga Garwolin) 3;23,84
  2. Olga Niedziałek (Żeliszew) 3;26,51
  3. Natalia Skórka (Adamów) 3;30,73
  4. Joanna Borkowska (Wiśniew) 3;42,90
  5. Dominika Warpas (Wojcieszków) 4;02,50

100 m ppł

  1. Milena Niedziałek (Kotuń) 19,10

4 x 100 m

  1. Samogoszcz (Aleksandra Szustek, Kinga Ośka, Sylwia Brojek, Klaudia Kosicka) 55,87
  2. Domanice (Paula Wyrębek, Anna Michalak, Monika Niedziółka, Paula Stolarczyk) 56,69
  3. Mysłów (Beata Szewczyk, Karolina Lewoszewska, Ilona Kołnierzak, Adrianna Antolik) 58,13
  4. Maciejowice (Angelina Krupa, Beata Zabiegałowska, Patrycja Filipczak, Weronika Baran) 58,17
  5. Żeliszew (Aneta Gajowniczek, Aleksandra Roman, Justyna Paluch, Katarzyna Zabłocka) 60,32
  6. Przesmyki (Anna Jarocka, Dominika Lewczuk, Magdalena Błońska, Patrycja Skorupska) 60,84

W dal

  1. Paula Wyrębek (Domanice) 4,45
  2. Paulina Bieńkowska (Seroczyn) 4,32
  3. Joanna Gwiazda (Maciejowice) 4,20
  4. Wioleta Jodełka (Wojcieszków) 4,16
  5. Aleksandra Roman (Żeliszew) 4,04
  6. Angelika Chmielewska (Strzała) 3,90

Wzwyż

  1. Sylwia Brojek (Samogoszcz) 150
  2. Aleksandra Szustek (Samogoszcz) 145
  3. Aneta Gajowniczek (Żeliszew) 140
  4. Aleksandra Świątek (Seroczyn) 135
  5. Emilia Misiak (Maciejowice) 135
  6. Kinga Miłczuk (Golice) 130

Kula (4 kg)

  1. Maja Ślepowrońska (Winnica) 12,25
  2. Karolina Lewoszewska (Mysłów) 9,06
  3. Magdalena Ogrodnik (Winnica) 9,01
  4. Patrycja Romanowska (Maciejowice) 8,06
  5. Klaudia Kosicka (Samogoszcz) 7,66
  6. Anna Kłoś (Suchożebry) 7,46

Dysk (1 kg)

  1. Ewelina Deniszewska (Suchożebry) 22,23
  2. Karolina Niedziałek (Żeliszew) 20,82
  3. Ilona Kołnierzak (Mysłów) 20,50
  4. Marlena Zawodzińska (Skórzec) 19,82

Oszczep (600 g)

  1. Ada Antolik (Mysłów) 26,59
  2. Jolanta Owsianko (Suchożebry) 26,23
  3. Weronika Szustek (Samogoszcz) 23,69
  4. Karolina Latuszek (Wojcieszków) 21,31
  5. Magdalena Kubicka (Samogoszcz) 20,82
  6. Natalia Latuszek (Wojcieszków) 16,22

 

CHŁOPCY

100 m

  1. Michał Facon (Adamów) 12,11
  2. Kamil Głuchowski (Mordy) 12,18
  3. Jakub Krasnodębski (Kotuń) 12,50
  4. Kamil Jedynak (Paprotnia) 12,53
  5. Bartłomiej Cichowski (Kosów Lacki) 12,61
  6. Dominik Wysocki (Suchożebry) 12,80

300 m

  1. Konrad Żochowski (Kosów Lacki) 38,65
  2. Patryk Kafara (Skórzec) 39,58
  3. Adrian Marciniak (Mokobody) 41,03
  4. Piotr Jastrzębski (Skórzec) 41,59
  5. Mariusz Paciorek (Maciejowice) 41,69
  6. Arkadiusz Zbucki (Krzesk KN) 42,56

600 m

  1. Mateusz Klawiński (Wilga Garwolin) 1;31,10
  2. Bartłomiej Matuszewski (Adamów) 1;32,21
  3. Dawid Samulak (Wilga Garwolin) 1;32,60
  4. Michał Mróz (Kosów Lacki) 1;33,48
  5. Szymon Głuchowski (Krzesk KN) 1;34,31
  6. Jakub Świder (Wojcieszków) 1;34,40

1000 m

  1. Bartosz Przybysz (Wilga Garwolin) 2;54,37
  2. Mateusz Laskowski (Kosów Lacki) 2;58,26
  3. Konrad Woźniak (Wilga Garwolin) 2;58,72
  4. Damian Kordecki (Golice) 2;59,19
  5. Marcin Paciorek (Maciejowice) 3;00,61
  6. Adrian Kiełczykowski (Skórzec) 3;03,04

2000 m:

  1. Wojciech Grochowski (Krzesk KN) 6;42,44
  2. Hubert Firek (Seroczyn) 6;56,03
  3. Filip Głódź (Strzała) 6;56,38
  4. Adrian Kucharski (Wojcieszków) 7;13,82
  5. Artur Wadas (Żeliszew) 7;24,74
  6. Mariusz Kowalewski (Strzała) 7;34,01

4 x 100 m

  1. Mysłów (Damian Lasota, Cezary Kiełczykowski, Mateusz Papiewski, Daniel Kowalik) 48,30
  2. Winnica (Adam Kamiński, Kamil Jaszczak, Rafał Wróblewski, Piotr Cichocki) 48,64
  3. Kotuń (Rafał Rojek, Michał Krasnodębski, Tomasz Kleszko, Bartosz Wójcik) 48,31
  4. Kosów Lacki (Konrad Żochowski, Mateusz Oleszczuk, Bartłomiej Cichowski, Emil Czarnocki) 49,25
  5. Skórzec (Patryk Kafara, Piotr Jastrzębski, Jakub Kryszczuk, Damian Bareja) 49,50
  6. Maciejowice (Rafał Jedynak, Artur Palonka, Mariusz Boryń, Mariusz Paciorek) 50,22

W dal

  1. Bartosz Wójcik (Kotuń) 6,61
  2. Patryk Cichocki (Winnica) 6,18
  3. Mateusz Papiewski (Mysłów) 6,02
  4. Michał Sękulski (Samogoszcz) 5,97
  5. Krystian Urban (Żeliszew) 5,53
  6. Sebastian Stosio (Seroczyn) 5,17

Wzwyż

  1. Adam Kamiński (Winnica) 185
  2. Damian Lasota (Mysłów) 175
  3. Piotr Kondej (Samogoszcz) 170
  4. Jakub Wyszomierski (Kosów Lacki) 165
  5. Wiktor Łuka (Golice) 160
  6. Damian Kaniecki (Borki Kosy) 160

Kula (5 kg)

  1. Michał Brzozowski (Wojcieszków) 12,55
  2. Jakub Kryszczuk (Skórzec) 11,87
  3. Arkadiusz Wojda (Mysłów) 11,79
  4. Grzegorz Bala (Winnica) 11,52
  5. Paweł Gilewski (Suchożebry) 11,08
  6. Grzegorz Łukaszuk (Olszanka) 10,69

Dysk (1 kg)

  1. Artur Patrycy (Winnica) 35,20
  2. Daniel Kowalik (Mysłów) 32,76
  3. Tomasz Kleszko (Kotuń) 30,10
  4. Daniel Rycio (Seroczyn) 29,53
  5. Damian Świątek (Seroczyn) 27,27
  6. Jakub Sieński (Samogoszcz) 27,10

Oszczep (600 g)

  1. Arkadiusz Polak (Seroczyn) 50,36
  2. Rafał Wróblewski (Winnica) 47,25
  3. Dawid Patkowski (Wojcieszków) 46,86
  4. Piotr Pielak (Samogoszcz) 43,32
  5. Przemysław Korneć (Suchożebry) 39,35
  6. Sylwester Mężyński (Paprotnia) 38,29

Punktacja drużynowa i najlepsze wyniki po przeliczeniu na punkty w papierowym wydaniu „TS”. (m)

 

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

reklama
reklama
reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.