reklama

Zawody międzynarodowe w Siedlcach

Siedlce

2013-06-12 12:14:17 liczba odsłon: 3490

Na stadionie przy ul. Prusa 6 w Siedlcach odbyły się międzynarodowe zawody lekkoatletyczne dla szkół podstawowych.

reklama

Czołowe miejsca w poszczególnych konkurencjach zajęli:

DZIEWCZĘTA Z ROCZNIKA 2002

60 m

1. Izabela Osipiak (SP 1 Siemiatycze) 9,12

2. Patrycja Ochnik (Kotuń) 9,66

3. Kamila Komoń (SP 1 Siemiatycze) 9,82

300 m

1. Karolina Kamińska (SP 1 Łosice) 51,18

2. Anna Prawiednikowa (Czerniachowsk) 53,45

3. Jarosława Kulgeiko (Neman) 54,28

600 m

1. Wiktoria Koper (SP 1 Łuków) 2;05,65

2. Karolina Konachowicz (SP 1 Siemiatycze) 2;05,93

3. Anna Jankowska (SP 1 Łuków) 2;11,80

Skok w dal

  1. Polina Jegorowa (Kaliningrad) 4,38
  2.  Monika Lekeckaite (Mariampole) 4,31
  3.  Kinga Sajna (SP 1 Łosice) 4,16

Skok wzwyż

  1. Dominika Falkowska (Otrębusy) 120
  2. Waleria Nałkina (Kaliningrad) 115
  3. Sylwia Gers (Dobre) 115

Rzut piłeczką palantową

  1. Kinga Kamecka (SP 1 Łuków) 37,5
  2. Patrycja Książek (Cisie-Zagrudzie) 33,5
  3. Emilia Zareba (SP 1 Łuków) 33,0

DZIEWCZĘTA Z ROCZNIKA 2001

60 m

1. Kamila Denisiuk (SP 1 Łosice) 8,98

2. Wiktoria Jurczewicz (Brześć) 9,15

3. Kamila Michalska (Kotuń) 9,35

300 m

1. Julia Skryliowa (Brześć) 49,20

2. Mirella Skwierczyńska (Suchożebry) 51,34

3. Monika Mirosław (SP 7 Siedlce) 51,44

600 m

1. Ugne Zviklyte (Kłajpeda) 1;45,58

2. Martyna Piskorz (Olszyc) 1;58,06

3. Indre Domarkaite (Kłajpeda) 1;58,15

Skok w dal

  1. Zuzanna Fijak (Otrębusy) 4,92
  2. Daria Poliakowa (Homel) 4,43
  3. Natalia Pasik (SP 1 Łuków) 4,38

Skok wzwyż

  1. Natalia Tarnowska (Suchożebry) 120
  2. Weronika Nosarzewska (Samogoszcz) 115
  3. Katarzyna Leptach (Otrębusy) 115

Rzut piłeczką palantową

  1. Natalia Orzyłowska (Radomyśl) 35,0
  2. Agata Żołna (SP 6 Siedlce) 35,0
  3. Alicja Włodarczyk (SP 1 Łuków) 35,0

DZIEWCZĘTA Z ROCZNIKA 2000

100 m

1. Julia Loskina (Neman) 13,74

2. Erika Lukasewic (Kłajpeda) 14,15

3. Albina Vetsshteyn (Kaliningrad) 14,27

300 m

1. Zuzanna Panasiuk (SP 1 Łosice) 47,19

2. Weronika Kępka (Dobre) 47,82

3. Daria Dymar (Brześć) 48,05

Skok wzwyż

  1. Angelika Żukowa (Homel) 140
  2. Hanna Sabalewska (Brześć) 140
  3. Daria Ichmetowa (Kaliningrad) 130

Skok w dal

  1. Aleksandra Gowiadkowa (Homel) 5,05
  2. Wiktoria Solnica (SP 1 Łuków) 4,82
  3. Ksenia Frozinowa (Kaliningrad) 4,77

Rzut piłeczką palantową

  1. Angelika Antoniak (SP 1 Siemiatycze) 54,5
  2.  Natalia Skwarek (SP 1 Łuków) 46,0
  3. Zofia Głębicka (SP 1 Łuków) 46,0

CHŁOPCY Z ROCZNIKA 2002

60 m

1. Dawid Oleszczuk (SP 7 Siedlce) 9,30

2. Anton Wakorin (Kaliningrad) 9,37

3. Dawid Nowak (SP 1 Łuków) 9,40

300 m

1. Kacper Grzybowski (Maciejowie) 52,81

2. Filip Grodziski (Zbuczyn) 54,07

3. Filip Ciborowski (SP 1 Łuków) 54,36

600 m

1. Dawid Papiernik (Maciejowie) 1;58,36

2. Aleksander Afanasiew (Neman) 2;01,02

3. Michał Kudlak (SP 1 Łuków) 2;04,77

Skok wzwyż dal

  1. Łukasz Korneć (Strzała) 4,06
  2. Jakub Mosakowski (SP 1 Łuków) 3,99
  3. Eryk Radzio (SP 1 Łuków) 3,95

Skok wzwyż

1. Marcin Brojek (Samogoszcz) 125

2. Daniel Starak (Suchożebry) 125

3. Sebastian Lewandowski (Mysłów) 120

Rzut piłeczką palantową

  1. Michał Kot (SP 1 Łuków) 45,5
  2. Mateusz Ormowski (Strzała) 45,0
  3. Szymon Tarnowski (Suchożebry) 43,0

CHŁOPCY Z ROCZNIKA 2001

60 m

1. Nikita Pantelejszew (Kaliningrad) 8,79

2. Bartosz Boncik (SP 1 Łuków) 8,83

3. Bartosz Tokarz (SP 7 Siedlce) 8,94

300 m

1. Artem Glotow (Grodno) 46,41

2. Aleksander Kostin (Grodno) 48,52

3. Danił Peskow (Czerniachowsk) 49,25

1000 m

1. Jegor Maksimienkow (Czerniachowsk) 3;19,89

2. Michał Zatorski (Dobre) 3;28,17

3. Edgaras Radzevicius (Mariampole) 3;30,33

Skok wzwyż

  1. Krystian Tender (Lisikierz) 130 cm
  2. Andrzej Pracz (Samogoszcz) 130 cm

Igor Bakłonow (Homel) 130 cm

Daniel Liutsik (Brześć) 130 cm

Skok w dal

  1. Bartosz Trochym (SP 1 Łuków) 5,23
  2. Władysław Zworcow (Homel) 4,72
  3. Krystian Woroniecki (SP 1 Łuków) 4,71

 

Rzut piłeczką palantową

  1. Piotr Husarek (SP 6 Siedlce) 70,0
  2. Patryk Breja (Cisie-Zagrudzie) 60,5
  3. Kamil Kryszczuk (Cisie-Zagrudzie) 49,5

CHŁOPCY Z ROCZNIKA 2000

100 m

1. Adam Kosewski (SP 6 Ostrołęka) 12,91

2. Jakub Oleszczuk (SP 7 Siedlce) 13,33

3. Dmitrij Stryński (Brześć) 13,68

 300 m

1. Cyryl Makarczuk (Grodno) 43,46

2. Kirył Ustinow (Czerniachowsk) 44,06

3. Paul Podgorodyński (Grodno) 45,61

600 m

1. Gabriele Vosyliute (Mariampole) 1;43,49

2. Deimante Leskauskaite (Mariampole) 1;48,43

3. Akvile Jonauskyte (Kłajpeda) 1;51,03

1000 m

1. Jakub Wryk (SP 1 Łuków) 3;11,54

2. Cyryl Keyko (Grodno) 3;20,06

3. Kamil Chojniak (SP 1 Łuków) 3;20,09

Skok w dal

  1. Maksim Turczuk (Grodno) 4,88
  2. Anton Siwaszka (Brześć) 4,82
  3. Aleksandr Aleksiejenko (Kaliningrad) 4,82

Skok wzwyż

  1. Paweł Krywiec (Brześć) 155 cm
  2. Wiktor Pieniak (Mysłów) 150 cm
  3.  Denis Alejnikow (Homel) 145 cm

Rzut piłeczką palantową

  1. Krystian Łopaciński (SP 1 Siemiatycze) 57,0
  2. Dawid Korgul (Cisie-Zagrudzie) 52,5
  3. Szymon Szczygielski (SP 1 Łuków) 50,0 (MB)

 

Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

reklama
reklama
reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.