reklama

Zakaz parkowania potrzebny od zaraz

Siedlce

mieszkanka Siedlec 2012-09-26 09:06:40 liczba odsłon: 2130

Codziennie odwożę samochodem dziecko do szkoły specjalnej, mieszczącej się niedaleko kościoła garnizonowego. Wczoraj doszło tam do potrącenia rowerzystki. Wcale mnie to nie dziwi, bo sama nie raz otarłam się o tego typu sytuacje.

reklama
Obowiązuje tam jeden kierunek ruchu. Kierowcy, włączający siętam  do ruchu, z lewej strony nic nie widzą! Wyjeżdża się na chybił trafił! A tuż za nimi jadą osoby, które skręcają z ul. Kilińskiego w Sienkiewicza. A przecież tuż obok są przejścia dla pieszych, przez które przechodzą m.in. dzieci niepełnosprawne, a one zachowują się różnie. Ile razy odsuwałam szybę w samochodzie i mówiłam takiemu dziecku: uważaj!
Samochody, które parkują na chodniku przed kwiaciarnią "Róża", skutecznie zasłaniają kierowcom widoczność. Bardzo proszę o postawienie w tym miejscu zakazu parkowania przed tą kwiaciarnią. Dla bezpieczeństwa nas wszystkich.
Komentarze (10)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.