Reklama

Przyjęcie na zakończenie konkursu

12 czerwca w Dworku Panderosa w Siedlcach odbyło się spotkanie podsumowujące trwający trzy miesiące konkurs Mała Miss Mały Mister 2012.

W przyjęciu uczestniczyli półfinaliści konkursu z rodzinami. Wszystkim dzieciom wręczono pamiątkowe dyplomy i nagrody. Zwycięzcy Maja Rybicka i Jakub Radzikowski otrzymali nagrody główne - piękne samochody BMW na akumulatory ufundowane przez firmę Zentis Polska S.A.

W gronie laureatów znaleźli się także: Aleksandra Borkowska - I Wicemiss, Maja Nasiłowska - II Wicemiss, Bartosz Duszak - I Wicemister oraz Bartosz Kondraciuk - II Wicemister. Dzieci otrzymały wspaniałe markowe zabawki ufundowane przez sponsorów: Niepubliczne Przedszkole "Zameczek", Studio Wokalne Fever, Hurtownię BoboLand oraz Salę Zabaw "Młynek".

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę.

Relację oraz zdjęcia z imprezy znajdziecie w jednym z najbliższych wydań "TS". (ed) 


  

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości