reklama

Szukam sprawcy kolizji!

Siedlce

Justyna Janusz 2011-07-22 14:30:12 liczba odsłon: 5521

Wczoraj (czwartek, 21 lipca) ok. godz. 21.00 na skrzyżowaniu ulic Rynkowej, ks. J. Popiełuszki i Sokołowskiej doszło do stłuczki. Niestety jej sprawca uciekł z miejsca zdrzenia nie zatrzymując się. Poszkodowana kobieta, jadąca bordowym Fordem Fiestą, szuka teraz sprawcy, który uszkodził jej samochód, jak również świadków całej sytuacji.

reklama
- Gdy mając zielone światło wyjeżdżałam z ulicy Rynkowej, spod baru Sajgon wyjechał samochód, który po prostu "przeciął" skrzyżowanie i pojechał w stronę Sokołowa Podlaskiego - relacjonuje pani Małgorzata. -Uderzył w mój samochód uszkadzając tylne drzwi i błotnik od strony kierowcy. Wiem, że sytuację mógł widzieć kierowca białego busa stojacego na pasie do skrętu w lewo. Sprawca kolizji przejeżdżał też tuż przed nim. Proszę o pomoc świadków tego zdarzenia, którzy widzieli całą sytuację. Mam nadzieję, że znajdą się ludzie, którzy zechcą mi pomóc. Wiem tylko, że był to samochód osobowy, najprawdopodobniej w kolorze ciemnozielonym,  typu sedan (zostawił odpryski lakieru na moim aucie). Jeśli ktoś ma jakieś informację proszę o kontakt pod adresem wiewiorka91@interia.pl
Komentarze (21)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.