reklama

Przepraszam, czy w Starostwie biją?

Garwolin

Justyna Janusz 2011-02-02 10:02:12 liczba odsłon: 7604
Od lewej: J. Piesio: Byłem trzeźwy. Nikogo nie kopnąłem. – G. Woźniak mówi, że J. Piesio kopnął go w prawe kolano, które pół roku temu było operowane

Od lewej: J. Piesio: Byłem trzeźwy. Nikogo nie kopnąłem. – G. Woźniak mówi, że J. Piesio kopnął go w prawe kolano, które pół roku temu było operowane

„Wykończę cię”, „załatwię”, „wypier,…” – takie słowa miał usłyszeć Grzegorz Woźniak, obecnie radny powiatu, a trakcie poprzedniej kadencji starosta garwoliński od sekretarza powiatu (z tej i poprzedniej kadencji) Jerzego Piesio. Podobno sekretarz wypowiadając je nie był trzeźwy. Ten wszystkiemu zaprzecza.

reklama
Sprawa trafiła na policję. – Prowadzimy postępowanie w kierunku spowodowania uszczerbku na zdrowiu – potwierdza Leszek Wielgosz, rzecznik prasowy garwolińskiej policji. – W tej chwili wykonywane są odpowiednie czynności.
Do zdarzenia miało dojść na początku stycznia br. podczas noworocznej imprezy w dworku w Miętnem. Jej organizatorem, jak co roku, było Starostwo Powiatowe. Do Miętnego zjechali posłowie, radni, wójtowie, burmistrzowie,  przedsiębiorcy i osoby ważne w życiu powiatu. Po oficjalnych przemówieniach i życzeniach przeszedł czas na towarzyskie spotkanie. Nie ukrywajmy – alkohol był. Zresztą jak co roku. Do tej pory jakoś negatywnych konsekwencji to nie powodowało…

Zostało Ci do przeczytania 79% artykułu

Aby przeczytać całość wyślij SMS-a na nr 70906 o treści "tekst". (Koszt sms-a 61gr z VAT)

Otrzymany kod zwrotny wpisz w polu poniżej.

Komentarze (32)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama
reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.