reklama

sport (rozgrywki - tenis stołowy)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
I MĘŻCZYZN II MĘŻCZYZN
II KOBIET II MĘŻCZYZN - spadkowa
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Galaxy Białystok 18 28 101:79
2 Spójnia Warszawa 18 28 118:62
3 Energa-Manekin II Toruń 18 26 113:67
4 Warta Kostrzyn 18 23 100:80
5 GLKS Nadarzyn 18 22 99:81
6 Pogoń Siedlce 18 16 90:90
7 AZS AWFiS Gdańsk 18 12 73:107
8 Marabella Sopot 18 11 77:103
9 Morliny II Ostróda 18 10 69:111
10 Hals-Wadwicz Warszawa 18 4 60:120
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2014-09-05 - 2014-09-06)
1 Hals-Wadwicz Warszawa 3 : 7 Energa-Manekin II Toruń
2 Morliny II Ostróda 4 : 6 GLKS Nadarzyn
3 AZS AWFiS Gdańsk 1 : 9 Spójnia Warszawa
4 Warta Kostrzyn 5 : 5 Galaxy Białystok
5 Marabella Sopot 5 : 5 Pogoń Siedlce
Kolejka 2 (2014-09-13 - 2014-09-13)
6 Energa-Manekin II Toruń 7 : 3 GLKS Nadarzyn
7 Spójnia Warszawa 8 : 2 Hals-Wadwicz Warszawa
8 Warta Kostrzyn 7 : 3 Morliny II Ostróda
9 Pogoń Siedlce 9 : 1 AZS AWFiS Gdańsk
10 Galaxy Białystok 6 : 4 Marabella Sopot
Kolejka 3 (2014-09-18 - 2014-09-21)
11 Spójnia Warszawa 7 : 3 Energa-Manekin II Toruń
12 GLKS Nadarzyn 5 : 5 Warta Kostrzyn
13 Hals-Wadwicz Warszawa 4 : 6 Pogoń Siedlce
14 Morliny II Ostróda 3 : 7 Marabella Sopot
15 AZS AWFiS Gdańsk 10 : 0 Galaxy Białystok
Kolejka 4 (2014-10-04 - 2014-10-04)
16 Energa-Manekin II Toruń 5 : 5 Warta Kostrzyn
17 Pogoń Siedlce 2 : 8 Spójnia Warszawa
18 Marabella Sopot 5 : 5 GLKS Nadarzyn
19 Galaxy Białystok 6 : 4 Hals-Wadwicz Warszawa
20 AZS AWFiS Gdańsk 6 : 4 Morliny II Ostróda
Kolejka 5 (2014-10-25 - 2014-10-25)
21 Pogoń Siedlce 4 : 6 Energa-Manekin II Toruń
22 Warta Kostrzyn 5 : 5 Marabella Sopot
23 Spójnia Warszawa 4 : 6 Galaxy Białystok
24 GLKS Nadarzyn 6 : 4 AZS AWFiS Gdańsk
25 Morliny II Ostróda 6 : 4 Hals-Wadwicz Warszawa
Kolejka 6 (2014-11-08 - 2014-11-16)
26 Energa-Manekin II Toruń 8 : 2 Marabella Sopot
27 Pogoń Siedlce 4 : 6 Galaxy Białystok
28 AZS AWFiS Gdańsk 2 : 8 Warta Kostrzyn
29 Spójnia Warszawa 10 : 0 Morliny II Ostróda
30 Hals-Wadwicz Warszawa 3 : 7 GLKS Nadarzyn
Kolejka 7 (2014-11-22 - 2014-11-22)
31 Galaxy Białystok 6 : 4 Energa-Manekin II Toruń
32 Marabella Sopot 4 : 6 AZS AWFiS Gdańsk
33 Morliny II Ostróda 6 : 4 Pogoń Siedlce
34 Warta Kostrzyn 8 : 2 Hals-Wadwicz Warszawa
35 GLKS Nadarzyn 4 : 6 Spójnia Warszawa
Kolejka 8 (2014-11-16 - 2014-11-29)
36 Energa-Manekin II Toruń 8 : 2 AZS AWFiS Gdańsk
37 Galaxy Białystok 7 : 3 Morliny II Ostróda
38 Hals-Wadwicz Warszawa 4 : 6 Marabella Sopot
39 Pogoń Siedlce 4 : 6 GLKS Nadarzyn
40 Spójnia Warszawa 7 : 3 Warta Kostrzyn
Kolejka 9 (2014-12-06 - 2014-12-06)
41 Morliny II Ostróda 1 : 9 Energa-Manekin II Toruń
42 AZS AWFiS Gdańsk 6 : 4 Hals-Wadwicz Warszawa
43 GLKS Nadarzyn 5 : 5 Galaxy Białystok
44 Marabella Sopot 3 : 7 Spójnia Warszawa
45 Warta Kostrzyn 3 : 7 Pogoń Siedlce
Kolejka 10 (2015-01-10 - 2015-01-10)
46 Hals-Wadwicz Warszawa 2 : 8 Spójnia Warszawa
47 Morliny II Ostróda 4 : 6 Galaxy Białystok
48 Marabella Sopot 3 : 7 Energa-Manekin II Toruń
49 AZS AWFiS Gdańsk 3 : 7 GLKS Nadarzyn
50 Pogoń Siedlce 7 : 3 Warta Kostrzyn
Kolejka 11 (2015-01-17 - 2015-01-17)
51 Morliny II Ostróda 4 : 6 Spójnia Warszawa
52 Marabella Sopot 5 : 5 Galaxy Białystok
53 Energa-Manekin II Toruń 7 : 3 Pogoń Siedlce
54 Warta Kostrzyn 6 : 4 GLKS Nadarzyn
55 Hals-Wadwicz Warszawa 5 : 5 AZS AWFiS Gdańsk
Kolejka 12 (2015-02-07 - 2015-02-08)
56 Spójnia Warszawa 8 : 2 Marabella Sopot
57 Hals-Wadwicz Warszawa 2 : 8 Galaxy Białystok
58 AZS AWFiS Gdańsk 4 : 6 Energa-Manekin II Toruń
59 GLKS Nadarzyn 8 : 2 Pogoń Siedlce
60 Morliny II Ostróda 3 : 7 Warta Kostrzyn
Kolejka 13 (2015-02-14 - 2015-02-14)
61 Spójnia Warszawa 8 : 2 Pogoń Siedlce
62 Galaxy Białystok 5 : 5 AZS AWFiS Gdańsk
63 Warta Kostrzyn 6 : 4 Energa-Manekin II Toruń
64 GLKS Nadarzyn 7 : 3 Morliny II Ostróda
65 Marabella Sopot 4 : 6 Hals-Wadwicz Warszawa
Kolejka 14 (2015-02-21 - 2015-02-21)
66 Spójnia Warszawa 8 : 2 AZS AWFiS Gdańsk
67 GLKS Nadarzyn 5 : 5 Pogoń Siedlce
68 Energa-Manekin II Toruń 8 : 2 Morliny II Ostróda
69 Marabella Sopot 5 : 5 Warta Kostrzyn
70 GLKS Nadarzyn 7 : 3 Hals-Wadwicz Warszawa
Kolejka 15 (2015-03-14 - 2015-03-14)
71 Warta Kostrzyn 7 : 3 Spójnia Warszawa
72 Galaxy Białystok 6 : 4 GLKS Nadarzyn
73 AZS AWFiS Gdańsk 6 : 4 Marabella Sopot
74 Pogoń Siedlce 7 : 3 Morliny II Ostróda
75 Energa-Manekin II Toruń 8 : 2 Hals-Wadwicz Warszawa
Kolejka 16 (2015-04-11 - 2015-04-11)
76 Energa-Manekin II Toruń 7 : 3 Spójnia Warszawa
77 Galaxy Białystok 5 : 5 Warta Kostrzyn
78 Morliny II Ostróda 6 : 4 AZS AWFiS Gdańsk
79 Pogoń Siedlce 8 : 2 Hals-Wadwicz Warszawa
80 GLKS Nadarzyn 6 : 4 Marabella Sopot
Kolejka 17 (2015-04-18 - 2015-04-19)
81 Spójnia Warszawa 6 : 4 GLKS Nadarzyn
82 Energa-Manekin II Toruń 4 : 6 Galaxy Białystok
83 AZS AWFiS Gdańsk 3 : 7 Pogoń Siedlce
84 Marabella Sopot 3 : 7 Morliny II Ostróda
85 Hals-Wadwicz Warszawa 5 : 5 Warta Kostrzyn
Kolejka 18 (2015-04-25 - 2015-04-25)
86 Galaxy Białystok 8 : 2 Spójnia Warszawa
87 GLKS Nadarzyn 5 : 5 Energa-Manekin II Toruń
88 Warta Kostrzyn 7 : 3 AZS AWFiS Gdańsk
89 Pogoń Siedlce 4 : 6 Marabella Sopot
90 Hals-Wadwicz Warszawa 3 : 7 Morliny II Ostróda
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy prezes NIK Marian Banaś powinien podać się do dymisji?


Zobacz komentarze (11)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.