reklama

sport (rozgrywki - tenis stołowy)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II MĘŻCZYZN II KOBIET
III MĘŻCZYZN (gr. B) IV MĘŻCZYZN gr. A
IV MĘŻCZYZN gr. B II MĘŻCZYZN - A
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Morliny II Ostróda 15 28 123:27
2 Pogoń Siedlce 15 26 126:24
3 SKS 40 Warszawa 15 25 107:43
4 Mlexer Elbląg 15 25 103:47
5 Spójnia II Warszawa 15 24 98:52
6 GLKS II Nadarzyn 15 18 87:63
7 Bogoria II Grodzisk Mazowiecki 15 17 69:81
8 Victoria Płock 15 16 78:72
9 Return Piaseczno 15 14 80:70
10 Broń Radom 15 14 73:77
11 Józefovia Józefów 15 13 69:81
12 UKS 14 Ursus-Marymont 15 6 50:100
13 AZS SGH Warszawa 15 6 41:109
14 Warmia Lidzbark W. 15 5 46:104
15 ATS Warszawa 15 2 28:122
16 Ogólniak Nidzica 15 1 22:128
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2012-10-07 - 2012-10-07)
1 Ogólniak Nidzica 0 : 10 Pogoń Siedlce
2 Broń Radom 2 : 8 Return Piaseczno
3 Józefovia Józefów 7 : 3 UKS 14 Ursus-Marymont
4 Morliny II Ostróda 8 : 2 Warmia Lidzbark W.
5 GLKS II Nadarzyn 10 : 0 AZS SGH Warszawa
6 Victoria Płock 2 : 8 Mlexer Elbląg
7 ATS Warszawa 3 : 7 Bogoria II Grodzisk Mazowiecki
8 SKS 40 Warszawa 5 : 5 Spójnia II Warszawa
Kolejka 2 (2012-10-14 - 2012-10-14)
9 Return Piaseczno 4 : 6 Bogoria II Grodzisk Mazowiecki
10 Ogólniak Nidzica 5 : 5 ATS Warszawa
11 Mlexer Elbląg 6 : 4 Pogoń Siedlce
12 AZS SGH Warszawa 3 : 7 Victoria Płock
13 UKS 14 Ursus-Marymont 0 : 10 Morliny II Ostróda
14 Spójnia II Warszawa 8 : 2 Józefovia Józefów
15 Warmia Lidzbark W. 3 : 7 GLKS II Nadarzyn
16 Broń Radom 1 : 9 SKS 40 Warszawa
Kolejka 3 (2012-10-21 - 2012-10-21)
17 Pogoń Siedlce 10 : 0 AZS SGH Warszawa
18 SKS 40 Warszawa 7 : 3 Return Piaseczno
19 Józefovia Józefów 3 : 7 Broń Radom
20 Morliny II Ostróda 8 : 2 Spójnia II Warszawa
21 GLKS II Nadarzyn 8 : 2 UKS 14 Ursus-Marymont
22 Victoria Płock 7 : 3 Warmia Lidzbark W.
23 ATS Warszawa 0 : 10 Mlexer Elbląg
24 Bogoria II Grodzisk Mazowiecki 6 : 4 Ogólniak Nidzica
Kolejka 4 (2012-10-28 - 2012-10-28)
25 Warmia Lidzbark W. 0 : 10 Pogoń Siedlce
26 Return Piaseczno 9 : 1 Ogólniak Nidzica
27 Mlexer Elbląg 10 : 0 Bogoria II Grodzisk Mazowiecki
28 AZS SGH Warszawa 5 : 5 ATS Warszawa
29 UKS 14 Ursus-Marymont 3 : 7 Victoria Płock
30 Spójnia II Warszawa 5 : 5 GLKS II Nadarzyn
31 Broń Radom 0 : 10 Morliny II Ostróda
32 SKS 40 Warszawa 8 : 2 Józefovia Józefów
Kolejka 5 (2012-11-03 - 2012-11-03)
33 Józefovia Józefów 5 : 5 Return Piaseczno
34 Morliny II Ostróda 9 : 1 SKS 40 Warszawa
35 GLKS II Nadarzyn 5 : 5 Broń Radom
36 Victoria Płock 4 : 6 Spójnia II Warszawa
37 Pogoń Siedlce 10 : 0 UKS 14 Ursus-Marymont
38 ATS Warszawa 4 : 6 Warmia Lidzbark W.
39 Bogoria II Grodzisk Mazowiecki 10 : 0 AZS SGH Warszawa
40 Ogólniak Nidzica 0 : 10 Mlexer Elbląg
Kolejka 6 (2012-11-11 - 2012-11-11)
41 Return Piaseczno 5 : 5 Mlexer Elbląg
42 AZS SGH Warszawa 7 : 3 Ogólniak Nidzica
43 Warmia Lidzbark W. 2 : 8 Bogoria II Grodzisk Mazowiecki
44 UKS 14 Ursus-Marymont 9 : 1 ATS Warszawa
45 Spójnia II Warszawa 1 : 9 Pogoń Siedlce
46 Broń Radom 5 : 5 Victoria Płock
47 SKS 40 Warszawa 6 : 4 GLKS II Nadarzyn
48 Józefovia Józefów 0 : 10 Morliny II Ostróda
Kolejka 7 (2012-11-18 - 2012-11-18)
49 Morliny II Ostróda 8 : 2 Return Piaseczno
50 GLKS II Nadarzyn 7 : 3 Józefovia Józefów
51 Victoria Płock 1 : 9 SKS 40 Warszawa
52 Pogoń Siedlce 8 : 2 Broń Radom
53 ATS Warszawa 2 : 8 Spójnia II Warszawa
54 Bogoria II Grodzisk Mazowiecki 7 : 3 UKS 14 Ursus-Marymont
55 Ogólniak Nidzica 4 : 6 Warmia Lidzbark W.
56 Mlexer Elbląg 8 : 2 AZS SGH Warszawa
Kolejka 8 (2012-11-25 - 2012-11-25)
57 SKS 40 Warszawa 2 : 8 Pogoń Siedlce
58 Return Piaseczno 9 : 1 AZS SGH Warszawa
59 Warmia Lidzbark W. 4 : 6 Mlexer Elbląg
60 UKS 14 Ursus-Marymont 8 : 2 Ogólniak Nidzica
61 Spójnia II Warszawa 8 : 2 Bogoria II Grodzisk Mazowiecki
62 Broń Radom 9 : 1 ATS Warszawa
63 Józefovia Józefów 7 : 3 Victoria Płock
64 Morliny II Ostróda 9 : 1 GLKS II Nadarzyn
Kolejka 9 (2012-12-02 - 2012-12-02)
65 GLKS II Nadarzyn 7 : 3 Return Piaseczno
66 Victoria Płock 3 : 7 Morliny II Ostróda
67 Pogoń Siedlce 9 : 1 Józefovia Józefów
68 ATS Warszawa 0 : 10 SKS 40 Warszawa
69 Bogoria II Grodzisk Mazowiecki 6 : 4 Broń Radom
70 Ogólniak Nidzica 0 : 10 Spójnia II Warszawa
71 Mlexer Elbląg 8 : 2 UKS 14 Ursus-Marymont
72 AZS SGH Warszawa 7 : 3 Warmia Lidzbark W.
Kolejka 10 (2012-12-09 - 2012-12-09)
73 Return Piaseczno 10 : 0 Warmia Lidzbark W.
74 UKS 14 Ursus-Marymont 5 : 5 AZS SGH Warszawa
75 Spójnia II Warszawa 6 : 4 Mlexer Elbląg
76 Broń Radom 10 : 0 Ogólniak Nidzica
77 SKS 40 Warszawa 10 : 0 Bogoria II Grodzisk Mazowiecki
78 Józefovia Józefów 9 : 1 ATS Warszawa
79 Morliny II Ostróda 6 : 4 Pogoń Siedlce
80 GLKS II Nadarzyn 5 : 5 Victoria Płock
Kolejka 11 (2012-12-16 - 2012-12-16)
81 Victoria Płock 6 : 4 Return Piaseczno
82 Pogoń Siedlce 8 : 2 GLKS II Nadarzyn
83 ATS Warszawa 1 : 9 Morliny II Ostróda
84 Bogoria II Grodzisk Mazowiecki 8 : 2 Józefovia Józefów
85 Ogólniak Nidzica 0 : 10 SKS 40 Warszawa
86 Mlexer Elbląg 6 : 4 Broń Radom
87 AZS SGH Warszawa 3 : 7 Spójnia II Warszawa
88 Warmia Lidzbark W. 5 : 5 UKS 14 Ursus-Marymont
Kolejka 12 (2013-01-06 - 2013-01-06)
89 Return Piaseczno 8 : 2 UKS 14 Ursus-Marymont
90 Spójnia II Warszawa 6 : 4 Warmia Lidzbark W.
91 Broń Radom 8 : 2 AZS SGH Warszawa
92 SKS 40 Warszawa 7 : 3 Mlexer Elbląg
93 Józefovia Józefów 10 : 0 Ogólniak Nidzica
94 Morliny II Ostróda 8 : 2 Bogoria II Grodzisk Mazowiecki
95 GLKS II Nadarzyn 9 : 1 ATS Warszawa
96 Victoria Płock 2 : 8 Pogoń Siedlce
Kolejka 13 (2013-01-13 - 2013-01-13)
97 Pogoń Siedlce 9 : 1 Return Piaseczno
98 ATS Warszawa 3 : 7 Victoria Płock
99 Bogoria II Grodzisk Mazowiecki 5 : 5 GLKS II Nadarzyn
100 Ogólniak Nidzica 1 : 9 Morliny II Ostróda
101 Mlexer Elbląg 7 : 3 Józefovia Józefów
102 AZS SGH Warszawa 2 : 8 SKS 40 Warszawa
103 Warmia Lidzbark W. 4 : 6 Broń Radom
104 UKS 14 Ursus-Marymont 2 : 8 Spójnia II Warszawa
Kolejka 14 (2013-01-20 - 2013-01-20)
105 Return Piaseczno 0 : 10 Spójnia II Warszawa
106 Broń Radom 8 : 2 UKS 14 Ursus-Marymont
107 SKS 40 Warszawa 9 : 1 Warmia Lidzbark W.
108 Józefovia Józefów 8 : 2 AZS SGH Warszawa
109 Morliny II Ostróda 4 : 6 Mlexer Elbląg
110 GLKS II Nadarzyn 8 : 2 Ogólniak Nidzica
111 Victoria Płock 9 : 1 Bogoria II Grodzisk Mazowiecki
112 Pogoń Siedlce 10 : 0 ATS Warszawa
Kolejka 15 (2013-01-27 - 2013-01-27)
113 ATS Warszawa 1 : 9 Return Piaseczno
114 Bogoria II Grodzisk Mazowiecki 1 : 9 Pogoń Siedlce
115 Ogólniak Nidzica 0 : 10 Victoria Płock
116 Mlexer Elbląg 6 : 4 GLKS II Nadarzyn
117 AZS SGH Warszawa 2 : 8 Morliny II Ostróda
118 Warmia Lidzbark W. 3 : 7 Józefovia Józefów
119 UKS 14 Ursus-Marymont 4 : 6 SKS 40 Warszawa
120 Spójnia II Warszawa 8 : 2 Broń Radom
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy prezes NIK Marian Banaś powinien podać się do dymisji?


Zobacz komentarze (11)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.