reklama

sport (rozgrywki - tenis stołowy)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II Mężczyzn II KOBIET
III MĘŻCZYZN
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Spójnia Warszawa 14 27 105:35
2 Pogoń Siedlce 14 26 118:22
3 Broń Radom 14 20 81:59
4 Józefovia Józefów 14 18 75:65
5 Morliny II Ostróda 14 18 84:56
6 Victoria Płock 14 17 84:56
7 GKTS Wiązowna 14 16 78:62
8 GLKS Nadarzyn 14 15 71:69
9 Bogoria II Grodzisk M. 14 15 59:81
10 SKS 40 Warszawa 14 11 65:75
11 Marymont Warszawa 14 8 49:91
12 Mlexer Elbląg 14 7 57:83
13 Warmia Lidzbark Warmiński 14 7 53:87
14 Piłeczka Pisz 14 3 32:108
15 Orzeł Siedlin 14 2 39:101
16 Nadwiślanin Płock 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2011-10-02 - 2011-10-02)
1 Morliny II Ostróda 9 : 1 Broń Radom
2 Mlexer Elbląg 3 : 7 Józefovia Józefów
3 GLKS Nadarzyn 4 : 6 GKTS Wiązowna
4 Warmia Lidzbark Warmiński 7 : 3 Piłeczka Pisz
5 Orzeł Siedlin 0 : 10 Victoria Płock
6 Marymont Warszawa : Nadwiślanin Płock
7 Bogoria II Grodzisk M. 0 : 10 Pogoń Siedlce
8 SKS 40 Warszawa 3 : 7 Spójnia Warszawa
Kolejka 2 (2011-10-23 - 2011-10-23)
9 Broń Radom 3 : 7 Spójnia Warszawa
10 Pogoń Siedlce 10 : 0 SKS 40 Warszawa
11 Nadwiślanin Płock : Bogoria II Grodzisk M.
12 Victoria Płock 9 : 1 Marymont Warszawa
13 Piłeczka Pisz 5 : 5 Orzeł Siedlin
14 GKTS Wiązowna 7 : 3 Warmia Lidzbark Warmiński
15 Józefovia Józefów 2 : 8 GLKS Nadarzyn
16 Morliny II Ostróda 9 : 1 Mlexer Elbląg
Kolejka 3 (2011-10-30 - 2011-10-30)
17 Mlexer Elbląg 4 : 6 Broń Radom
18 GLKS Nadarzyn 3 : 7 Morliny II Ostróda
19 Warmia Lidzbark Warmiński 5 : 5 Józefovia Józefów
20 Orzeł Siedlin 2 : 8 GKTS Wiązowna
21 Marymont Warszawa 8 : 2 Piłeczka Pisz
22 Bogoria II Grodzisk M. 6 : 4 Victoria Płock
23 SKS 40 Warszawa : Nadwiślanin Płock
24 Spójnia Warszawa 6 : 4 Pogoń Siedlce
Kolejka 4 (2011-11-11 - 2011-11-11)
25 Józefovia Józefów 8 : 2 Orzeł Siedlin
26 Broń Radom 2 : 8 Pogoń Siedlce
27 Nadwiślanin Płock : Spójnia Warszawa
28 Victoria Płock 7 : 3 SKS 40 Warszawa
29 Piłeczka Pisz 3 : 7 Bogoria II Grodzisk M.
30 GKTS Wiązowna 8 : 2 Marymont Warszawa
31 Morliny II Ostróda 8 : 2 Warmia Lidzbark Warmiński
32 Mlexer Elbląg 4 : 6 GLKS Nadarzyn
Kolejka 5 (2011-11-13 - 2011-11-13)
33 Pogoń Siedlce : Nadwiślanin Płock
34 GLKS Nadarzyn 5 : 5 Broń Radom
35 Warmia Lidzbark Warmiński 4 : 6 Mlexer Elbląg
36 Orzeł Siedlin 2 : 8 Morliny II Ostróda
37 Marymont Warszawa 2 : 8 Józefovia Józefów
38 Bogoria II Grodzisk M. 8 : 2 GKTS Wiązowna
39 SKS 40 Warszawa 8 : 2 Piłeczka Pisz
40 Spójnia Warszawa 8 : 2 Victoria Płock
Kolejka 6 (2011-11-20 - 2011-11-20)
41 Broń Radom : Nadwiślanin Płock
42 Victoria Płock 2 : 8 Pogoń Siedlce
43 Piłeczka Pisz 0 : 10 Spójnia Warszawa
44 GKTS Wiązowna 7 : 3 SKS 40 Warszawa
45 Józefovia Józefów 4 : 6 Bogoria II Grodzisk M.
46 Morliny II Ostróda 7 : 3 Marymont Warszawa
47 Mlexer Elbląg 7 : 3 Orzeł Siedlin
48 GLKS Nadarzyn 6 : 4 Warmia Lidzbark Warmiński
Kolejka 7 (2011-12-04 - 2011-12-04)
49 Warmia Lidzbark Warmiński 4 : 6 Broń Radom
50 Orzeł Siedlin 3 : 7 GLKS Nadarzyn
51 Marymont Warszawa 6 : 4 Mlexer Elbląg
52 Bogoria II Grodzisk M. 5 : 5 Morliny II Ostróda
53 SKS 40 Warszawa 4 : 6 Józefovia Józefów
54 Pogoń Siedlce 10 : 0 Piłeczka Pisz
55 Nadwiślanin Płock : Victoria Płock
56 Spójnia Warszawa 6 : 4 GKTS Wiązowna
Kolejka 8 (2012-01-08 - 2012-01-08)
57 Broń Radom 7 : 3 Victoria Płock
58 Piłeczka Pisz : Nadwiślanin Płock
59 GKTS Wiązowna 4 : 6 Pogoń Siedlce
60 Józefovia Józefów 2 : 8 Spójnia Warszawa
61 Morliny II Ostróda 6 : 4 SKS 40 Warszawa
62 Mlexer Elbląg 3 : 7 Bogoria II Grodzisk M.
63 GLKS Nadarzyn 6 : 4 Marymont Warszawa
64 Warmia Lidzbark Warmiński 6 : 4 Orzeł Siedlin
Kolejka 9 (2012-01-08 - 2012-01-08)
65 Orzeł Siedlin 2 : 8 Broń Radom
66 Marymont Warszawa 5 : 5 Warmia Lidzbark Warmiński
67 Bogoria II Grodzisk M. 0 : 10 GLKS Nadarzyn
68 SKS 40 Warszawa 8 : 2 Mlexer Elbląg
69 Spójnia Warszawa 5 : 5 Morliny II Ostróda
70 Pogoń Siedlce 8 : 2 Józefovia Józefów
71 Victoria Płock 8 : 2 Piłeczka Pisz
72 GKTS Wiązowna : Nadwiślanin Płock
Kolejka 10 (2012-02-05 - 2012-02-05)
73 Broń Radom 8 : 2 Piłeczka Pisz
74 GKTS Wiązowna 5 : 5 Victoria Płock
75 Morliny II Ostróda 1 : 9 Pogoń Siedlce
76 Mlexer Elbląg 4 : 6 Spójnia Warszawa
77 GLKS Nadarzyn 7 : 3 SKS 40 Warszawa
78 Warmia Lidzbark Warmiński 4 : 6 Bogoria II Grodzisk M.
79 Orzeł Siedlin 4 : 6 Marymont Warszawa
80 Józefovia Józefów : Nadwiślanin Płock
Kolejka 11 (2012-02-12 - 2012-02-12)
81 Marymont Warszawa 4 : 6 Broń Radom
82 Bogoria II Grodzisk M. 5 : 5 Orzeł Siedlin
83 SKS 40 Warszawa 5 : 5 Warmia Lidzbark Warmiński
84 Spójnia Warszawa 7 : 3 GLKS Nadarzyn
85 Pogoń Siedlce 8 : 2 Mlexer Elbląg
86 Victoria Płock 3 : 7 Józefovia Józefów
87 Piłeczka Pisz 1 : 9 GKTS Wiązowna
88 Nadwiślanin Płock : Morliny II Ostróda
Kolejka 12 (2012-02-18 - 2012-02-18)
89 Broń Radom 7 : 3 GKTS Wiązowna
90 Józefovia Józefów 7 : 3 Piłeczka Pisz
91 Morliny II Ostróda 3 : 7 Victoria Płock
92 Mlexer Elbląg : Nadwiślanin Płock
93 GLKS Nadarzyn 0 : 10 Pogoń Siedlce
94 Warmia Lidzbark Warmiński 2 : 8 Spójnia Warszawa
95 Orzeł Siedlin 3 : 7 SKS 40 Warszawa
96 Marymont Warszawa 5 : 5 Bogoria II Grodzisk M.
Kolejka 13 (2012-03-04 - 2012-03-04)
97 Bogoria II Grodzisk M. 1 : 9 Broń Radom
98 SKS 40 Warszawa 8 : 2 Marymont Warszawa
99 Spójnia Warszawa 8 : 2 Orzeł Siedlin
100 Pogoń Siedlce 9 : 1 Warmia Lidzbark Warmiński
101 Nadwiślanin Płock : GLKS Nadarzyn
102 Victoria Płock 8 : 2 Mlexer Elbląg
103 Piłeczka Pisz 2 : 8 Morliny II Ostróda
104 GKTS Wiązowna 4 : 6 Józefovia Józefów
Kolejka 14 (2012-03-11 - 2012-03-11)
105 Broń Radom 5 : 5 Józefovia Józefów
106 Morliny II Ostróda 4 : 6 GKTS Wiązowna
107 Mlexer Elbląg 10 : 0 Piłeczka Pisz
108 GLKS Nadarzyn 3 : 7 Victoria Płock
109 Warmia Lidzbark Warmiński : Nadwiślanin Płock
110 Orzeł Siedlin 2 : 8 Pogoń Siedlce
111 Marymont Warszawa 1 : 9 Spójnia Warszawa
112 Bogoria II Grodzisk M. 3 : 7 SKS 40 Warszawa
Kolejka 15 (2012-03-25 - 2012-03-25)
113 SKS 40 Warszawa 2 : 8 Broń Radom
114 Spójnia Warszawa 10 : 0 Bogoria II Grodzisk M.
115 Pogoń Siedlce 10 : 0 Marymont Warszawa
116 Nadwiślanin Płock : Orzeł Siedlin
117 Victoria Płock 9 : 1 Warmia Lidzbark Warmiński
118 Piłeczka Pisz 7 : 3 GLKS Nadarzyn
119 GKTS Wiązowna 5 : 5 Mlexer Elbląg
120 Józefovia Józefów 6 : 4 Morliny II Ostróda
reklama
reklama

Sonda

Czy jesteś zadowolony z wyniku wyborów?


Zobacz komentarze (23)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.